Buffalo – Washington 3:2 (2:1 po s.n.) | Winnipeg – Arizona 4:2 (kon.) | St. Louis – Florida 1:2 (kon.)
Edmonton – Vegas 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Colorado 3:1 (kon.)
St. Louis Blues
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Florida Panthers
Úterý 10.03.2020, 01:08 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (03:45:25)

V tomto utkání se nepředstavil žádný český nebo slovenský hokejista.

1. hvězda utkání: Brett Connolly (FLA) 1+0
    2. hvězda utkání: Mike Hoffman (FLA) 1+0
    3. hvězda utkání: Robert Thomas (STL) 0+1

Florida v důležitém utkání se silným St. Louis dokázala vyhrát 2:1 a připsala si velmi cenné dva body, které jí mohou pomoci v bojích o postup do play off. Panthers sice ve 32. minutě inkasovali a prohrávali, ale ještě do konce druhé třetiny vyrovnali a ve 45. minutě využili své aktivity k vedoucímu gólu. V závěru se ubránili mohutnému tlaku soupeře a stáhli svou ztrátu na příčky zajišťující play off na pouhý jeden bod.

59:48
    Floridě se povedlo vytěsnit hru do středního pásma!

59:37
    Perronova rána byla také zblokována obranou Floridy! Skvěle pracuje defenziva hostů.

59:14
    Florida vyhodila na zakázané uvolnění. Střídačka St. Louis si bere oddechový čas.

58:54
    Pietrangelova střela zpoza kruhů byla zblokována Barkovem! Domácí dál tlačí.

58:38
    Hosté vytěsnili puk do neutrální zóny a získávají trochu času.

58:19
    Další zakázané uvolnění Floridy.

58:01
    Pietrangelova rána od modré neprošla skrz obranu. Florida se poté dopouští zakázaného uvolnění.

57:38
    Schenn zůstal před brankou nepokryt. Dostal přihrávku, ale jeho střela z voleje šla vedle!

57:29
    Binnington odjel na střídačku, Blues hrají v šesti!

57:29
    Driedger drží puk pod svou kontrolou a přerušuje hru. Steen se neprosadil z mezikruží.

57:26

57:14
    A další vyhození Floridy, která toto oslabení už zvládne.

56:43
    Křižná střela z pravého kruhu proletěla mimo branku. Domácí poté přichází o útočné pásmo.

56:18
    Ekbladovi se povedlo vyhodit puk přes všechny čáry.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 32. Parayko (Thomas) – 37. Hoffman (Saarela, Dadonov), 45. Connolly (Saarela)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo (C), Scandella, Parayko, Dunn, Faulk – Schwartz, B. Schenn, Blais – Sanford, R. O'Reilly, Perron – Steen (A), Thomas, Bozak – MacEachern, Sundqvist, Barbašev.
    Florida Panthers: Driedger (Montembeault) – Weegar, Ekblad (A), Strälman, Matheson, Yandle, Brown – Dadonov, Barkov (C), Vatrano – Hoffman, Haula, Huberdeau (A) – Connolly, Wallmark, Saarela – Acciari, Sceviour, Pysyk.

Rozhodčí: St. Laurent, St. Pierre – Pancich, Gibbs

Diváci: 18096