Freiburg – Leverkusen 0:1 (kon.)
SC Freiburg
0:1 (0:0)
Bayer Leverkusen
Pátek 29.05.2020, 20:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:26:47)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 8:6. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:13.

Je konec! Bayer Leverkusen nakonec vyhrál na půdě SC Freiburgu 1:0. Moc toho k vidění v první půli nebylo, ale jedné velké šance jsme se přece jen dočkali, a to ve 43. minutě, kterou měl Lucas Höler, ovšem ten minul bránu ve velké tutovce. Druhý poločas ale přece jenom přinesl gól, který vstřelil v 55. minutě Kai Havertz. Posléze si domácí sice vytvořili několik šancí, ale ani rána Petersena v 88. minutě gólem neskončila.

90+4

90+4
    Aleksandar Dragović dokázal dostat míč ze svého vápna a vypadá to, že Leverkusen si odveze všechny tři body.

90+3
    Rohový kop Freiburgu ale ani tentokrát nepřinesl nic nebezpečného a poslední minuty nastavení jsou velmi nervózní.

90+3
    Amiri navíc ještě uviděl od rozhodčího žlutou kartu za protesty.

90+2
    Hostující hráči se sice zlobí, ale sudí ukázal na rohový kop pro domácí.

90+1
    Ani tentokrát standardní situace domácích nepřinesla nic vážnějšího a uvidíme tak další snahu Freiburgu.

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

90
    Další šance pro Freiburg, neboť ten získal volný kop z levé strany.

89
    Posléze sice domácí měli rohový kop a následně přišla také střela, která ale minula bránu soupeře.

88
    Nils Petersen se dostal do zakončení uvnitř vápna, ale jeho pokus byl skvěle vychytán brankářem a Freiburg tak získal rohový kop!

87
    Poslední minuty bývají velice napínavé, ovšem nyní vidíme pouze to, jak se Freiburg snaží procpat balón do vápna.

86
    Následný rohový kop domácího mužstva ale nepřinesl nic velkého a po chvíli skončil míč až u gólmana Schwolowa.

85
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Leon Bailey, přichází Edmond Fayçal Tapsoba.
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Florian Wirtz, přichází Paulinho.

83
    Nakonec se exekuce přímého kopu ujal Jonathan Schmid, ovšem jeho pokus vyhlavičkoval hráč ve zdi a následuje tak rohový kop.

82
    Nyní se navíc hosté dopustili dalšího faulu a Freiburg tak získal přímý kop z vynikající pozice.