Crystal Palace – Chelsea 2:3 (kon.) | Watford – Norwich 2:1 (kon.) | Arsenal – Leicester 1:1 (kon.)
Watford FC
2:1 (1:1)
Norwich City
Úterý 07.07.2020, 19:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 34. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Watfordu, který svého soupeře porazil výsledkem 2:1. Na rozhodující branku jsme čekali do úvodu druhého poločasu, to se dokázal fantastickým způsobem prosadit Danny Welbeck, jehož nůžky byly naprosto výstavní. Norwich přesto měl hodně času na vyrovnání, avšak neustále narážel na pozornou obranu soupeře. Domácím se tak povedlo ukořistit velice cenné tři body, naopak Norwich si záchranu komplikuje. (20:53:00)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:14.

90+5

90+5
    Žlutá karta také pro domácí celek. Cleverley si pomohl taktickým zákrokem, hlavní sudí mu rovněž udělil kartónek.

90+4
    Ještě jedna žlutá karta, tentokráte pro hostujícího Buendíu, který dohrál soupeře.

90+3
    Norwich City je blízko k další porážce, do konce nastaveného času moc vteřin nezbývá. Watfordu se navíc daří držet hrací předmět daleko od vlastní branky.

90+1
    Brankář Foster nasbíral další cenné vteřinky, neboť sám rozehrával volný kop. Ten se snažil poslat do přehuštěného prostoru, kde domácí ukořistili další aut.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

88
    Žlutou kartu dostává Ben Godfrey (Norwich City).

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Norwichi se krátí čas, zcela určitě můžeme počítat s nastaveným časem. Uvidíme, kolik minutek to bude.

87
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Nathaniel Chalobah.

86
    Obrovská šance na vyrovnání! Centr z levé strany nakonec propadl až do malého vápna, kde se Idahovi nepovedlo v pádu zasunout míč do prázdné brány.

85
    Nedovoleně si nakonec počínal Idah, který byl tím mužem, kdo udeřil soupeře do obličeje. Chvíli se hrát nebude, na hrací plochu zamířil lékařský personál.

84
    Hodně důrazný souboj u středového kruhu, po kterém skončil na zeleném pažitu jeden z domácích. Vypadá to na obránce Kabaseleho, který dostal rukou do obličeje.

83
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Onel Hernández, přichází Josh Martin.
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Teemu Pukki, přichází Josip Drmić.

82
    Na opačné straně musel urychleným způsobem zasahovat na hranici malého vápna Godfrey, který tak zastavil Welbecka. Domácí budou moci vhazovat.

81
    Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, situace se na hrací ploše zrovna moc nezměnila. Watford stále drží velice těsné vedení, avšak zároveň hodně ošemetné.

80
    Obrannou povinnost si dokázal splnit Dawson, který se možná trochu zbytečně zbavil míče razantním odkopem. Godfrey tak bude útočit od vlastní šestnáctky.