Manchester City – Newcastle 5:0 (kon.) | Sheffield Utd. – Wolverhampton 1:0 (kon.) | West Ham – Burnley 0:1 (kon.)
Brighton – Liverpool 1:3 (kon.)
West Ham United
0:1 (0:1)
Burnley FC
Středa 08.07.2020, 19:00 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 34. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek středečního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (21:00:26)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 7:7.

Je dobojováno a Burnley nakonec vyválčilo tři body. Také ve druhém poločase se bylo na co dívat a oba týmy měly šance ke skórování, nicméně dnes se vyznamenali oba brankáři, kteří předváděli vynikající zákroky. Hrdinou ale nakonec bude jen Nick Pope, jenž dnes podal zkrátka bezchybný výkon a díky němu mohou hosté slavit výhru 1:0.

90+7

90+6
    To už vypadá pro hosty velmi dobře. Odkop Longa lehce tečoval Antonio a Burnley bude vhazovat na útočné polovině.

90+5
    Antonio si teď neporozuměl s Ajetim a po jejich neshodě opustil míč hrací plochu. To vše nahrává hostům do karet.

90+4
    A znovu byl Pope v permanenci, tentokráte vyboxoval Ajetiho nabídku z levé strany, která mířila na úplně volného Součka.

90+3
    Po sérii několika rohů si nakonec došel pro míč Pope, jenž ho schoval své své náruči. Anglický brankář už samozřejmě s rozehrávkou spěchat nebude.

90+2
    Bowen se prosmýkl okolo Longa a ten následně předvedl bezchybný skluz, který připravil svého soupeře o balon. To byl hodně důležitý zákrok.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby bylo nastaveno šest minut. To je ještě pořádná porce času.

90
    Nakonec se obránce Burnley zvedl a sám odešel za postranní čáru. Uvidíme, zda bude nakonec schopný zápas dohrát.

89
    Brownhill je očividně hodně otřesen a stále se nezvedá. V tomto případě asi bude střídání nevyhnutelné.

88
    Bowen z několika metrů trefil do hlavy Brownhilla a hra je přerušena. Hostující bek už je v péči lékařů.

87
    Rodriguez se už už hnal sám na bránu, avšak jeho akce byla přerušena kvůli signalizovanému ofsajdu.

86
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Pablo Fornals, přichází Albian Ajeti.

85
    Hosté už zcela pochopitelně nikam nespěchají a v klidu kombinují na vlastní polovině. Do hry se nyní zapojuje také Nick Pope.

84
    Tarkowski hledal dlouhým nákopem rozběhnutého McNeila, jenže jeho pas doputoval až do náruče gólmana Fabiańského.

83
    Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a Burnley stále drží hubený náskok. Povede se domácím vyrovnat?

82
    Rodriguez se v posledních minutách zatáhl do zálohy a na hrotu útoku už operuje pouze Wood, jenž zatím odvádí skvělou práci.