Düsseldorf – Hoffenheim 2:2 (kon.) | Frankfurt – Mohuč 0:2 (kon.) | Leverkusen – Bayern 2:4 (kon.)
RB Lipsko – Paderborn 1:1 (kon.) | Dortmund – Hertha 1:0 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
2:2 (1:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 06.06.2020, 15:30 • Merkur Spiel-Arena • Německá Bundesliga • 30. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:28:18)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 19:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:15.

Je konec! Fortuna Düsseldorf remizovala s TSG 1899 Hoffenheim 2:2.
    Už v 5. minutě se domácím podařilo vsítit gól, který vstřelil Hennings. O čtyři minuty později navíc uviděl hostující kapitán Hübner červenou kartu. To ale hosty nezastavilo a v 17. minutě srovnal Dabbur. Posléze toho ale už moc k vidění v první půli nebylo.
    Ve druhé půli sice domácí měli tlak, ale v 61. minutě poslal hosty v oslabení do vedení Steven Zuber. V 76. minutě ale Fortuna získala penaltu, kterou proměnil Hennings. Následně se Düsseldorf snažil něco vymyslet, ale už z toho nebylo nic nebezpečného.

90+6

90+6
    Ovšem centr hosté dokázali odvrátit mimo šestnáctku a je hotovo.

90+5
    Hosté dokázali odvrátit centr soupeře do zámezí, ale následuje ještě jeden rohový kop pro Düsseldorf.

90+4
    Rouwen Hennings navíc posléze ještě uviděl žlutou kartu za řeči.

90+3
    Ermin Bičakčić byl zfaulován domácím hráčem a ani nyní tak Fortuna nedá gól.

90+2
    Kaan Ayhan tentokrát centroval z pravé strany míč na přední tyč, ale nakonec z toho bude jen odkop od hostující brány.

90+1
    Hoffenheim se ovšem zatím velice dobře brání a nenechává soupeře se dostat do nějaké šance.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Jean Zimmer sice dostal centr z pravé strany před bránu soupeře, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.

88
    Florian Grillitsch uviděl od rozhodčího rovněž žlutou kartu za další faul a konec utkání je tak velmi nervózní.

87
    Andrej Kramarić se dopustil faulu na soupeře a uviděl od sudího žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Stefan Posch, přichází Melayro Bogarde.
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Robert Skov, přichází Florian Grillitsch.

85
    Düsseldorf dál drží míč na polovině soupeře, ovšem nemůže se procpat do nějakého zakončení na bránu.

84
    Další střela domácího hráče, která ale skončila jen vedle hostující svatyně.

83
    Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Kenan Karaman, přichází Dawid Kownacki.

80
    Je před námi posledních deset minut a Fortuna je v tlaku.

Michal Raška

Branky: 5. Hennings (Stöger), 76. Hennings (pen.) – 17. Dabbur, 61. Zuber (Skov)

Karty:   25. Bodzek (DSF), 64. Suttner (DSF), 90+4. Hennings (DSF) – 53. Skov (HOF), 75. Nordtveit (HOF), 87. Kramarić (HOF), 88. Grillitsch (HOF)   9. Hübner (HOF)

Fortuna Düsseldorf: Kastenmeier – K. Ayhan, Hoffmann (66. Gießelmann), Suttner – Bodzek (C) (66. Morales) – Zimmermann (66. Zimmer), Stöger, Valon Beriša (66. Ofori), Thommy – Karaman (83. Kownacki), Hennings.
    Náhradníci: Rensing – Fink, Gießelmann, Kownacki, M. Jörgensen, Ofori, Morales, Zimmer, Skrzybski.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Nordtveit, Bičakčić, Hübner (C) – S. Posch (85. Bogarde), Rudy, Samassékou, Baumgartner (62. Bebou), Zuber (62. Kadeřábek) – Skov (85. Grillitsch), Dabbur (71. Kramarić).
    Náhradníci: Pentke – Akpoguma, Bebou, Bogarde, Beier, Grillitsch, Geiger, Kadeřábek, Kramarić.

Rozhodčí: Storks – Siewer, Schüller