Vítkovice – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Líšeň – Pardubice 1:1 (kon.) | Chrudim – Prostějov 1:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:1 (0:1)
FK Pardubice
Středa 17.06.2020, 17:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

Přeji pěkný zbytek středečního večera. (18:55:46)

Duel tak končí smírně 1:1. Zítra může druhá Zbrojovka stáhnout náskok na čtyři body.

Domácí stále děkují svým hráčům za předvedený výkon a jak vidno, bod berou všemi deseti. Druhý poločas nabídl pohlednou kopanou, lídr tabulky přišel o tři body, Brňané měli v jednu chvíli velký lauf a mnoho nechybělo, aby získali tři body. Na druhou stranu se musel činit i Halouska, který zachránil tutovku po Hlavatého jedovce.

Za bouřlivého potlesku zápas končí. Ještě to po rohu zkoušel Fall s Vintrem, ale druhý jmenovaný vypálil vysoko nad. Rozhodčí Franěk ukončil tento napínavý duel, který končí remízou 1:1. Fanoušci Líšně ve stoje děkují svému týmu za bojovnost. Pardubicím skončila sérii sedmi vítězných zápasů v řadě, dnes berou z duelu pouze bod. Líšeň si však bodík zasloužila a při troše štěstí mohla dosáhnout i na lepší výsledek.

90+3

90+2
    Tak pozor, ještě roh Líšně. Pardubická obrana se nedomluvila a může z toho být pěkná polízanice.

90+1
    Líšeň se ubránila, navíc přišel faul Pardubic. Domácí už toho mají plné zuby a bojují na hranici svých možností.

90
    Nastavují se tři minuty a Pardubice jsou v obrovském náporu. Míč několikrát skotačil vápnem, ale domácí ho uklidili do bezpečí. Následují však dva rohy hostů v řadě.

90
    Blíží se konec základní hrací doby, dá se očekávat nastavení. Líšeň však znovu dokázala, že umí silné soupeře potrápit.

89
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jan Silný, přichází Lamine Fall.

88
    A následně Halouska po rohu nadvakrát lapil míč do rukavic.

87
    A tutovka také pro Pardubice. Hlavatého pokus zaplaval a ještě prapodivně skočil před Halouskou, který v hodině dvanácté vytáhl míč nad svou bránu.

86
    Po rohu se k hlavičce dostal Jeřábek jehož hlavičku jeden z hostujících fotbalistů vytáhl před brankovou čárou.

85
    Dějí se stále zajímavé věci. Centr Rolinka byl tečovaný a Boháč se mohl zbláznit, aby míč doběhl. Nakonec měl i štěstí, míč končí těsně vedle a bude z toho roh.

85
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Zifčák, přichází Sang-hjuk Lee.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Solil, přichází Filip Čihák.

84
    Prosek se naběhl na centr, ale jeho hlavička byla nepřesná. Chystá se další střídání. Pardubice pochopitelně chtějí z brněnské městské části vyexportovat tři body.

83
    Eduardo po delší době zaměstnal Halousku. Pardubický hráč ho protáhl přízemní střelou k pravé tyči.

82
    Na hřišti zůstal ležet Zifčák a bude se ošetřovat.

81
    V posledních minutách sledujeme dramatickou podívanou. Nadšeně hrající Brňané se nesmí nechat unést a zapomínat na obranu.