Třinec – Vlašim 1:2 (kon.)
FK Třinec
1:2 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Pátek 17.07.2020, 15:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

Z druhé nejvyšší fotbalové soutěže je to pro letošní sezónu vše. Mezi elitu letos míří Pardubice a po dnešním rozhodnutí i Brno a Dukla. Soutěž opouštějí také patnáctý Sokolov a šestnácté Vítkovice.

Jménem všech, kteří vás letošní sezónou provázeli, vám děkuji za pozornost, přeji krásné prožití prázdnin a vzhůru do nového ročníku, který bude čítat 14 týmů. (16:58:07)

Vlašim po dnešním vítězství končí sezónu v závěru první poloviny tabulky. Třinec zůstává na třináctém místě.

Třinečtí hráči se loučí s fanoušky. Ti věnují část děkovačky i Ondřeji Kušnírovi, který tímto utkáním končí svou bohatou profesionální kariéru.

Sezóna FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY 2019/2020 je v tuto chvíli skončená. Třinečtí v posledním zápase neudrželi nadějné vedení z prvního poločasu a po přestávce dvakrát inkasovali. V 55. minutě vyrovnal Záviška, o šest minut později naklonil misky vah na stranu Vlašimi Vrána.

90+3

90+3
    Točená střela Závišky skončila vedle branky.

90+2
    Diamé v závěru utkání ještě z levé strany pokutového území vymetl ochrannou síť vedle branky.

90+1
    Hlúpik zahrál v pokutovém území rukou, k míči se dostal Wojnar, ale střelou po zemi neprostřelil brankáře Bačkovského.

90+1
    Hlavní rozhodčí prodloužil sezónu ještě o dvě minuty.

90
    Krátký vlašimský roh domácí hráči získali a zahájili protiútok.

90
    Vlašimští v závěru zápasu útočí na třineckou brankou. Po Frizoniho akci budou hosté zahrávat rohový kop.

88
    Vlašimský trenér Šmejkal posiluje obranu. Kapitána Jandu nahradil obránce Štochl.

87
    Marná snaha Třince, Puchelův centr z levé strany prodloužil Cienciala za sebe, kde žádný z jeho spoluhráčů nebyl.

85
    Vaněk faulován Diamém. Třinečtí akci rozehráli velice rychle, Kušnírův nákop skončil až u brankáře Bačkovského.

83
    Frizoni se snažil vykouzlit penaltu po střetu se Šuľou, ale rozhodčí celou situaci posoudil jako nafilmovanou a ukázal hráči Vlašimi žlutou kartu.

83
    Samiec chtěl proniknout levou stranou, ale Breda jeho úmysl přečetl. Na druhé straně Diamé vyslal do úniku Frizoniho, ale před ním míč odkopl Chmiel.

81
    Vaněk si vyměnil míč na levé straně s Puchelem, následně odcentroval na zadní tyč, kde byli pouze hráči v modrých dresech.

81
    Po faulu na Webra uviděl první žlutou kartu zápasu vlašimský obránce David Broukal.