Kolín nad Rýnem – Union Berlín 1:2 (kon.) | Düsseldorf – Dortmund 0:1 (kon.) | Hertha – Frankfurt 1:4 (kon.)
Paderborn – W. Brémy 1:5 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 2:2 (kon.) | Bayern – Mönchengladbach 2:1 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
0:1 (0:0)
Borussia Dortmund
Sobota 13.06.2020, 15:30 • Merkur Spiel-Arena • Německá Bundesliga • 31. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (17:29:23)

Domácí Düsseldorf se celých 95 minut držel a poctivě bránil. Až v poslední nastavené minutě si naskočil ve vápně na centr Erling Häland a hlavou vystřelil tři body pro Dortmund. Hosté se radovali už, když se prosadil Raphaël Guerreiro, ale jeho branka nebyla pro ofsajd uznána. Jinak to nebyl moc záživný fotbal, hodně se dbalo na obranu. Düsseldorf si příště zahraje 17.6. na hřišti Lipska. Dortmund příště čeká ve stejný den doma Mohuč.

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:1. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:15.

90+5
    90+5. Erling HÄLAND - 0:1

90+5
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Hodně tvrdá rána pro domácí bojovníky. Manuel Akanji odcentroval z levé strany do vápna, kde na penaltě našel ERLINGA HÄLANDA, ten hlavou poslal míč přímo k tyčce. Parádní závěr pro hosty.

90+4
    Domácí se nyní dostali na chvilku na polovinu soupeře, ale hned míč ztratili.

90+3
    Brandt z levé strany centroval do vápna. Tam v souboji vyhrál domácí hráč, další cenné vteřiny pro domácí tým.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Po dlouhém odkopu šel Steven Skrzybski sám na branku Dortmundu. Rozhodl se střílet z hranice vápna, ale branku netrefil.

89
    Akanji se pokusil přenést hru na levou stranu hřiště, míč však poslal jen do autu.

88
    Do konce duelu zbývá zhruba 5 minut. Dortmund je aktivnější, remíza mu rozhodně nestačí.

87
    Kevin Stöger si vzal na starost rozehrávku rohu a centroval do vápna.Tam byl Roman Bürki, který vyrazil míč do bezpečí.

86
    Zblokovaný centr z pravé stray a následuje roh pro domácí.

85
    Žlutou kartu dostává Achraf Hakimí (Borussia Dortmund).

84
    Hakimí se snažil dostat přes soupeře na pravé straně, ale míč si kopl nešikovně do autu.

83
    Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Erik Thommy, přichází Jean Zimmer.

83
    Kevin Stöger centroval do vápna, kde na hranici šestnáctky našel Berišu, který vystřelil z voleje, ale branku netrefil.