Regensburg – Norimberk 2:2 (kon.) | Fürth – Osnabrück 0:2 (kon.) | Aue – Darmstadt 1:3 (kon.)
Wiesbaden – Sandhausen 0:1 (kon.)
SSV Jahn Regensburg
2:2 (1:1)
1. FC Norimberk
Úterý 26.05.2020, 18:30 • Arena Regensburg • 2. německá Bundesliga

Máme za sebou další zápas druhé německé ligy. Regensburg dokázal po poločase brzy vstřelit svou druhou branku a otočit vývoj na svou stranu. Následně se hrál vyrovnaný fotbal, kdy postupně hosté získávali více ze hry. Už to vypadalo, že se domácí celek ubrání a vybojuje těsně vítězství. Nakonec přišla v nastaveném čase smolná vlastní branka a hostující celek vydoloval důležitý bod pro svou cestu za záchranou ve druhé lize. (20:27:51)

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Adam Zreľák (1. FC Norimberk).
    90+5. Tim KNIPPING - 2:2

90+5
    Norimberk právě vstřelil branku!
    Norimberk se nakonec dostává k vytouženému vyrovnání! Menší zmatky ve vápně, kterých využil Zreľák a ten vystřelil na branku. TIM KNIPPING se pokoušel jeho střelu hlavičkou vytěsnit, ale změnil nešťastně směr míče, který skončil v brance.

90+3
    Domácí se již jen brání, ostatně jako posledních dvacet minut druhého poločasu.

90+2
    Besuschkow se dostal ke střele, která však nebyla příliš nebezpečná.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Julian-Maurice Derstroff (SSV Jahn Regensburg).

89
    Střídání v týmu SSV Jahn Regensburg: ze hřiště odchází Erik Wekesser, přichází Tim Knipping.

89
    Střídání v týmu SSV Jahn Regensburg: ze hřiště odchází Charalampos Makridis, přichází Julian-Maurice Derstroff.

88
    Vysoký míč končí bezpečně v rukou Meyera, který nikam nepospíchá.

88
    Jejich postup byl však zastaven a musí znovu z vlastní poloviny podnikat nový útok.

87
    Hostům se rychle podařilo eliminovat útok soupeře a rychle se vydávají na zteč jejich branky.

86
    Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Mikael Ishak, přichází Felix Lohkemper.

86
    V případě vítězství si domácí upevní střed tabulky, kdežto jejich soupeř bude stále nad sestupovými příčkami.

85
    Meyer pohotově zachytil míč a nedovolil soupeři žádnou další dorážku. Domácí stále drží důležité vedení.