Barbora Krejčíková
Barbora Krejčíková (WC)
1
6 5 2
Čtvrtek 13.08.2020, 16:45 • Centrální kurt, TK Sparta Praha (CZE) • WTA Praha - Livesport Prague Open (antuka) • Osmifinále

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek dne. Na viděnou. (18:57:01)

Barbora Krejčíková měla zápas proti světové dvojce rozehrán výborně. Po vyhraném prvním setu se ujala vedení rychlým brejkem i v sadě číslo dvě, těsnou koncovku ale nakonec zvládla lépe Simona Halepová. Rovněž do třetího setu vstoupila lépe brněnská rodačka, která po dalším brejku vedla 2:0, pak ale prohrála Krejčíková šest gemů v řadě a singlová část turnaje tak pro ni končí. Pokračovat bude po boku krajanky Siniakové už jen v deblu. Nasazenou jedničku Halepovou naopak čeká čtvrtfinále, v němž vyzve Polku Frechovou.

Konec zápasu
    2:1; 6:2 - Simona Halepová

6:2
    Barbora Krejčíková přetáhla druhý servis a ukončuje duel dvojchybou.

40-0
    Simona Halepová se dobře bránila a nakonec těží z vyhozeného bekhendu české protivnice. Tři mečboly.

30-0
    Křižný bekhend Simony Halepové vracela Barbora Krejčíková stejnou variantou úderu, avšak až do zámezí.

15-0
    Simona Halepová returnovala k základní čáře, pak udělala krok vpřed a zakončila výměnu forhendovým winnerem.

5:2
    Konec přestávky, podávat bude Barbora Krejčíková.

5:2
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:2
    Druhý servis soupeřky vracela Barbora Krejčíková forhendem ze středu kurtu daleko mimo dvorec. Byl to nečistý return.
    1:1; 4:2; 40-30 - Simona Halepová

40-30
    Bekhend Simony Halepové se se štěstím převalil o pásku na polovinu Krejčíkové. Gembol.

30-30
    A další úder do sítě. Tentokrát v ní skončil forhend Simony Halepové. Třicet obě.

30-15
    Simona Halepová si pomáhá kvalitním servisem a otáčí stav gemu ve svůj prospěch.

15-15
    Tentokrát už hrála Češka znovu jen do sítě. Středové zařízení hraje v posledních minutách zásadní roli.

0-15
    Barbora Krejčíková jde na příjmu do vedení, když trefila hezký bekhendový volej.
    1:1; 4:2 - Simona Halepová