FK Krasnodar – Chelsea 0:4 (kon.) | Başakşehir – PSG 0:2 (kon.) | Sevilla – Rennes 1:0 (kon.)
Dortmund – Zenit 2:0 (kon.) | Club Brugge – Lazio 1:1 (kon.) | Juventus – Barcelona 0:2 (kon.)
Ferencváros – Dynamo Kyjev 2:2 (kon.) | Manchester Utd. – RB Lipsko 5:0 (kon.)
Borussia Dortmund
2:0 (0:0)
FK Zenit Petrohrad
Středa 28.10.2020, 21:00 • BVB Stadion Dortmund - Dortmund • Liga mistrů • Skupina F

I ve druhém poločase měl Dortmund jasně navrch. Postupně sílil svůj tlak, který vyústil ve faul Karajeva a Sancho proměnil nařízený pokutový kop. Dortmund i nadále kontroloval svou hru a svou výhru zpečetil Erling Häland v nastaveném čase! Zenit ani ve druhém zápase letošního ročníku nedokázal zvítězit a zatím má na svém kontě nula bodů. V dalším kole je čeká Lazio, které také nebude rozhodně lehkým soupeřem. Zatímco Dortmund se utká s Club Bruggy. (22:56:49)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:6.

90+3

90+2
    Domácí tedy v nastaveném čase rozhodli o svém dnešním vítězství. Po prohře v prvním zápase, si dnes připíšou všechny tři body do tabulky.
    90+1. Erling HÄLAND - 2:0

90+1
    Dortmund právě vstřelil branku!
    A právě od brankáře Dortmundu vznikla druhá branka! Bürki vyslal od své branky dlouhý míč, který hlavičkou prodloužil Jude Bellingham a ERLING HÄLAND se odpoutal od svého strážce a zakončil proti vybíhajícímu brankáři Zenitu. Asistence: Jude Bellingham.

Zákroky brankáře Michail Keržakov: 2.

90+1
    Nyní se míč dostává až na brankáře Bürkiho, od kterého započne další útočná akce Dortmundu.

90
    Druhý poločas je nastaven o tři minuty.

88
    Poslední dvě minuty základní hrací doby.

87
    Útok Petrohradu nepřinesl nic nebezpečného a domácí se ještě mohou pokusit o nějakou útočnou akci.

86
    Po brance Dortmundu se domácí postupně začínají stahovat na svou polovinu a snaží se již ubránit své vedení. Proto má i Zenit v posledních minutách mít možnost míče na svých kopačkách.

85
    Míč je nyní na polovině německého celku, kdy míč je spíše v držení Dortmundu.

84
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Giovanni Reyna, přichází Jude Bellingham.
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Jadon Sancho, přichází Thomas Delaney.

83
    Čeká nás nejspíše zajímavý závěr. Zenit nejspíše otevře více hru, což bude nahrávat domácím.

81
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Wílmar Barrios, přichází Alex Suťormin.

81
    Naopak museli opět čelit nebezpečnému útoku svého soupeře.

80
    Deset minut hry zbývá hostům k potenciálnímu vyrovnání. Nicméně hosté se doposud nedostali do žádné větší šance.
    78. Jadon SANCHO - 1:0