Katar – Japonsko 31:29 (kon.) | Kapverdy – Německo 0:10 (kont.) | Tunisko – Brazílie 32:32 (kon.)
Angola – Chorvatsko 20:28 (kon.) | Argentina – Bahrajn 24:21 (kon.) | Maďarsko – Uruguay 44:18 (kon.)
Polsko – Španělsko 26:27 (kon.) | Kongo – Dánsko 19:39 (kon.)
Angola
20:28 (11:12)
Chorvatsko
Neděle 17.01.2021, 18:00Mistrovství světa • Skupina C

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:39:49)

Angola – Chorvatsko 20:28 (11:12)
    Nejvíce branek:
    Ferreira 4, Teca 3, Nascimento 3 – Čupić 6/3, Martinović 5/1, Marić 4. Rozhodčí: Belkhiri (ALG), Hamidi (ALG). Sedmimetrové hody: 4/1 – 7/5. Vyloučení: 6:6. ČK: Chicola, Ferreira (ANG).

Chorvatsku se po trochu rozpačitém prvním poločase nakonec podařilo ve druhé půli své soupeře z Angoly drtivě přehrát, když africkým hráčům zcela vyschnul střelný prach a obrana soupeře je k ničemu snadnému nepustila. Chorvatsko tak potvrdilo roli velkého favorita a nezopakovalo selhání z prvního utkání, kdy jen remizovalo s Japonskem. Chorvaté si tak zajistili postup do další fáze a v posledním utkání proti Kataru budou hrát hlavně o body do základní skupiny.

Angolané si to rozdají v souboji s Japonskem o postup do základní skupiny. Na poražený tým čekají jen souboje o umístění.

Konec zápasu. (20:28)
    60
    A ještě jeden gól Chorvatska. Mandič šel do protiútoku proti prázdné bráně a využívá toho. (20:28)
    60
    Maričovi se povedlo prosadit z hranice brankoviště. (20:27)
    59
    Tati se podruhé prosazuje střelou z dálky. (20:26)

58
    Mandič se ze sedmimetrového hodu neprosadil, vychytal jej Gouveia. (19:26)

58
    Vyloučení v týmu Angola (Jaroslav Aguiar). (19:26)
    58
    António se také zapisuje mezi střelce. Týmy dohrávají s hráči, kteří se zatím příliš na hřišti neobjevili. (19:26)
    57
    Parádní rozehrávka na levou stranu, kde k brankovišti pronil Kevič. (18:26)
    57
    Tati pálil z velké dálky, ale to mu problém nenadělalo. Pešič se marně natahoval po míči. (18:25)

57
    Vyloučení v týmu Chorvatsko (Ivan Martinović). (17:25)
    56
    Jaganjac se prosadil střelou po výskoku z devítky a překonal angolského brankáře. Rozdíl ve skóre narůstá. (17:25)

56
    Další ztráta Angoly, Pascoalův gól neplatí. (17:24)

55
    Čupič na druhé straně ztroskotal na angolském brankáři. (17:24)

54
    Střela přes celé hřiště hned po rozehrávce, ale odkrytá brána se nepodařila trefit. (17:24)