Skalica – Humenné 1:2 (po pr.) | Topoľčany – Trnava 5:4 (kon.) | Vlci Žilina – Levice 9:3 (kon.)
Dubnica – Martin 6:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 4:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Neděle 17.01.2021, 18:00 • Stez Aréna • 1. liga (SR) • 21. kolo

Tak výsledok 4:1 nám neodzrkadľuje priebeh zápasu, pretože do druhej tretiny to bol v celku vyrovnaný zápas, hoci som od domácich čakala viac. Tretia tretina však už patrila im a súper sa dostával do minimálnych príležitostí. Nepomohol ani oddychový čas. Zásah do preznej brány už iba uzavrel skóre. Ja sa lúčim a prajem pekný večer. (20:15:38)

59:34
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Giľákovi sa to na druhý krát však už podarilo potom čo Černý ho vysunul dopredu prihrávkou popri striedačkách.
    Asistencia: Černý

59:05
    Durkech zachytil puk v strednom pásme a zabránil gólu do prázdnej brány.

58:50
    Hostia to skúšajú hrou bez brankára, vhadzovanie si však zopakujú.

58:41
    Oddychový čas hostí.

58:11
    Rapáč, len vyhodil puk cez stred a utekal striedať.

58:07
    Dve minúty do konca tretej tretiny.

57:18
    Striedanie počas hry, tempo hry, je iba vlažné, akoby sa zápas už iba dohrával.

57:00
    Hostia v plnom počte.

55:35
    Hostia sa oslabili školáckou chybou, ktorá môže prameniť z frustrácie. Táto rozohrávka nemala hlavu ani pätu a domáci sa sami obrali o cenné sekundy z presilovky.

55:00
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Minárik – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

54:30
    Tieto minúty sa hrajú prevažne v obrannej tretine hostí a zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, aby sa to malo zmeniť, ale nikoho nechcem zatratiť, pretože hra trvá 60 minút.

53:48
    Ofsajd domácich bol zrušený, no nikomu sa nechcelo korčuľovať za pukom až ich museli arbitri hlasno upozorniť.

52:20
    Skákajúci hráč domácich sa mohol dostať do brejku, no puk bol pridlhý o niekoľko milimetríkov.

52:07
    Domáci v plnom počte.

51:22
    Rehák sa šikovne obtočil v hĺbke útočného pásma, no jeho strela skončila na zadnom mantinely.

50:35
    Drevenák to na osy ihriska trocha prekombinoval, namiesto miešania puku si situácia žiadala strelu, ku ktorej sa však nedostal.