Malaga – Granada 1:2 (kon.) | Espanyol – Osasuna 0:2 (kon.) | Navalcarnero – Eibar 3:1 (kon.)
Gijón – Real Betis 0:2 (kon.) | Alcorcon – Valencia 0:2 (kon.) | Tenerife – Villarreal 0:1 (kon.)
CD Tenerife
0:1 (0:0)
Villarreal CF
Neděle 17.01.2021, 18:00 • Estadio Heliodoro Rodríguez López (Santa Cruz de Tenerife) • Španělský pohár • 3. kolo

Děkujeme za pozornost a u dalších zápasů Copa del Rey či La Ligy na viděnou! (19:58:26)

Fauly: 18:11

Tak zápas nakonec přeci jen končí vítězstvím Villarealu, který díky hubené výhře 1:0 postupuje do další fáze Copa del Rey. Druhý poločas byl o poznání šťavnatější podívanou. Villareal více tlačil a více se i držel na balónu. Několikrát domácí hráče podržel brankář Hernandéz a jednou mu pro změnu pomohla branková konstrukce. Na druhé straně však hrozilo duo Apeh a Sol, oboum borcům občas k míči chyběly doslova centimetry. Jenže rozhodující trefu nakonec v 90. minutě trefil efektní patičkou Nino a rozhodl jinak překvapivě vyrovnaný duel. Tenerife opouští letošní ročník španělského poháru hrdě.

90+4

90+2
    Domácí se však nevzdávají a po zákroku Rulliho mají k dispozici rohový kop.
    90. Fer NINO - 0:1

90
    Nastavují se 4 minuty!

90
    Villarreal právě vstřelil branku!
    V minutě poslední se nakonec hosté dočkali! Po centru z pravé strany se FER NINO dostal k míči a sebevědomou patičkou poslal míč přesně k pravé tyči. Gólman Hernandéz se jen ohlédl.

89
    Tahle narážečka domácím vůbec nevyšla, na míči budou opět hosté.

87
    Tyč nyní zachránila domácí po hlavičce v těsném souboji! K dorážce se již nikdo z hostů nedostal. Villareal opravdu tlačí, ale štěstí mu chybí.

87
    Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Valentin Vada, přichází Suso.

86
    Žlutou kartu dostává Jorge Giovanni Zarfino Calandria (CD Tenerife), zcela jasně zatahal svého soupeře za dres.

85
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Etienne Capoue.