Neděle 17.01.2021, 15:00 • Belek, Turcja • Přípravný zápas

Rzut wolny dla Dynama tuż przed linią pola karnego Kolejorza.

Szereg zmian w Lechu. Sporo poznańskiej młodzieży pojawiło się na boisku.

59
    Znakomita interwencja van der Harta po strzale głową Lipovoya z piątego metra!

57
    Wpakował piłkę do bramki rywali Tymek Puchacz, ale gol nie został uznany – był spalony!

56
    Znakomitą okazję miał Sebastian Szymański, ale z dość ostrego kąta strzelił obok słupka!

55
    Dziesięć minut drugiej połowy spotkania za nami. Póki co po zmianie stron niewiele się dzieje.

53
    Nie opanował piłki na lewym skrzydle Palacz.

51
    Niedokładnie na lewym skrzydle Rosjanie. Od wrzutu z autu Lechici.

50
    Pogubił się z piłką w polu karnym Lecha Zakharyan. Kolejorz rusza z kontratakiem.

48
    Długo utrzymują się przy piłce zawodnicy Dynana. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

46
    Kilka zmian w zespole Lecha. Będziemy uzupełniać skład Kolejorza na bieżąco.

46
    Druga połowa rozpoczęta.

Znakomita pierwsza połowa w wykonaniu Lecha Poznań. Kolejorz prowadzi z Dynamem Moskwa 2:0, a dwoma trafieniami popisał się Filip Szymczak. Niebawem wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!

45
    Pierwsza połowa skończona.

45
    Ładny strzał Awwada zza pola karnego, ale w sam środek bramki.

43
    W odpowiedzi lechici, ale nie udało się oddać strzału na bramkę Dynama.

40
    Próbują w jakiś sposób odpowiedzieć na trafienia Lecha rywale, ale póki co nie stwarzają wielkiego zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Bednarka.
    Branky: 21. Szymczak, 26. Szymczak

Karty:   13. Awwad (LPO) – 35. Kabore (DMO)