Čeljabinsk – N.Novgorod 3:2 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:3 (0:3 po s.n.) | Kazaň – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.)
Kunlun – Barys 0:3 (kon.) | Nižněkamsk – Čerepovec 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Viťaz 4:0 (kon.)
Jokerit – Chabarovsk 4:3 (po pr.) | Omsk – Ufa 1:2 (kon.) | Soči – Jekatěrinburg 0:3 (kon.)
Spartak Moskva – Novosibirsk 2:3 (po pr.) | Riga – Minsk 1:2 (kon.)

Robin Hanzl (SPM) 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:16
    Lukáš Radil (SPM) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:03 (20:09:05)

Střely na branku 32:26
    Trestné minuty 11:13
    Vyhraná vhazování 36:22
    Zblokované střely 7:9

Arťom Fjodorov (Spartak Moskva) poslal domácí celek do vedení, Jegor Milovzorov (Novosibirsk) srovnal na 1:1. Nikita Šaškov (Novosibirsk) poprvé v zápase poslal Sibir do vedení, ale za domácí srovnal Robin Hanzl. Na konci prodloužení rozhodl o výhře Alexandr Šarov.

64:49 Alexandr ŠAROV - 2:3

64:49
    Sibir právě vstřelil branku!
    Hostující celek vyhrává tento zápas, po rychlé akci se prosazuje po pěkném blafáku ALEXANDR ŠAROV. Rozhodčí s kolegou u videa dlouhou dobu řešili, zda akci nepředcházel ofsajd. Branka platí, a tak tento mač vyhrává Sibir. Asistence: Oleg Li,

64:36
    Už se pravděpodobně nic nestane.

64:00
    Poslední minuta prodloužení začala.

63:29
    Danil Romancev (Novosibirsk) pálil z mezikruží, jeho rána byla nepřesná.

63:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v prodloužení.

62:18
    Arťom Fjodorov (Spartak Moskva) to vzal na sebe, jeho tvrdou ránu vytěsnil brankář nad branku do ochranné sítě.

61:33
    Domácí mají kotouč pod kontrolou a na nějakou šanci čekají.

60:51
    Další ránu vyslal hostující celek na domácí branku, puk končí nad brankou.

60:27
    Jegor Milovzorov (Novosibirsk) se po pěkné samostatné akci dostal do střelecké pozice, ale jeho ránu kryje brankář. Puk vyrazil, hra pokračuje dál.

60:01
    Prodloužení začalo.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak za stavu 2:2 uvidíme prodloužení. 29:22, tak vypadá statistika střel na branku.

60:00

59:42
    Ještě jedno přerušení. Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Fjodorov (Djuse), 31. R. Hanzl (Djuse, Talalujev) – 13. Milovzorov (Šarov), 18. Šaškov (K. Alexejev, Vl. Ušenin), 65. Šarov (O. Li)

Spartak Moskva: Truškov (Chomčenko) – Rylov, D. Višněvskij, Djuse, Nikišin, Serikov, Kulik, Sokolov, Pivcakin – Lehterä, Širokov, Radil – Nikoncev, R. Hanzl, Fjodorov – Bakoš, Talalujev, P. Černov – M. Cyplakov, Torčeňuk, Zlobin.
    HC Sibir Novosibirsk: Krasotkin (Säteri) – Děmidov, Jokipakka, Gurkin, Jermakov, Ilja Morozov, K. Alexejev, Chochlov – Ruohomaa, Šarov, O. Li – Milovzorov, Romancev, N. Korotkov – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, Šaškov – Česalin, Sannikov, Dubakin – Ovčinnikov.

Rozhodčí: Belov, Oskirko – Slavikovskij, Kučava

Diváci: 3 430