Ajax – Lille 2:1 (kon.) | Neapol – Granada 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Molde 0:2 (kon.)
Villarreal – Salzburg 2:1 (kon.) | Rangers – Antverpy 5:2 (kon.) | Arsenal – Benfica 3:2 (kon.)
Šachtar – Maccabi Tel Aviv 1:0 (kon.) | Eindhoven – Olympiakos 2:1 (kon.) | Leverkusen – Young Boys 0:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | AS Řím – Braga 3:1 (kon.) | Leicester – Slavia 0:2 (kon.)
AC Milán – CZ Bělehrad 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Club Brugge – Dynamo Kyjev 0:1 (kon.)
Leicester City
0:2 (0:0)
SK Slavia Praha
Čtvrtek 25.02.2021, 21:00 • King Power Stadium, Leicester • Evropská liga • 1/16 finále

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:15. (22:59:19)

Hotovo! Slavia po dvou skvěle takticky zvládnutých duelech a po remíze 0:0 a výhře 2:0 postupuje do osmifinále Evropské ligy!

90+4
    90+4. Slavia postupuje do osmifinále Evropské ligy!

90+4
    Běží poslední minuta utkání! Slavia za malou chvíli postoupí přes současně třetí celek anglické ligy mezi 16 nejlepších v Evropské lize!

90+3
    Lišky měly k dispozici ještě jeden rohový kop, ani z něj ale nevytěžily nic nebezpečného.

90+2
    Slávisté vyvezli balon až k rohovému praporku soupeře. Roh nakonec nezískali, ale protože do konce dvojzápasu zbývají jen dvě minuty, příliš je to mrzet nemusí.

90+1
    Brankář Kolář za příliš pomalou rozehrávku inkasuje od hlavního sudího žlutou kartu.

90+1
    V první nastavené minutě se příliš nehrálo. Míč skončil v zámezí a Kolář balon odkopem vrátil až na půli Leicesteru.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Vardy vyhrál důležitý souboj na hranici vápna Slavie, míč posunul ke Castagnemu na křídlo, ovšem i jeho centr byl příliš přetažený, takže k žádnému zakončení nedošlo.

89
    Volný přímý kop Pražanům příliš nevyšel. Na přetažený míč si nenaběhl nikdo z hostujících fotbalistů. Hráči Leicesteru se opět ženou kupředu.
    88. Žlutá karta

88
    Barnes sestřelil Baha unikajícího po pravém křídle – jasná žlutá karta.

87
    Barnes se pokoušel rozvinout další akci svého týmu, jenže pas na lajnu neadresoval vůbec přesně, rozehrávají červenobílí.

86
    Viděli jsme další standardku domácích, ani nyní nemusel Kolář předvést žádný velký zákrok, slávisté zvládli vzdušný souboj na jedničku.