NY Islanders – Boston 7:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Columbus – Chicago 0:2 (kon.)
Ottawa – Calgary 6:1 (kon.) | Washington – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.)
Buffalo – New Jersey 3:4 (po pr.) | Detroit – Nashville 5:2 (kon.) | Winnipeg – Montreal 6:3 (kon.)
Vancouver – Edmonton 0:3 (kon.)
Columbus Blue Jackets
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Chicago Blackhawks
Pátek 26.02.2021, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To už je z mé strany vše. Přeji nerušený zbytek noci! (03:35:57)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 27:27 (8:3, 3:12, 16:12)
    Zblokované střely – 12:14
    Vyhraná vhazování – 30:15
    Trestné minuty – 2:4
    Hity – 26:14

Hokejisté Columbusu dnes podlehli Chicagu 0:2. V taktické bitvě, v níž dlouho kralovali brankáři, se čekalo na první gól až do 49. minuty. K puku se dostal Patrick Kane, který střelou z pravé strany na vzdálenější tyčku poslal hosty do vedení a nakonec zaznamenal rozhodující trefu duelu. Modré kabáty si pak už žádný větší tlak nevytvořily a 50 sekund před koncem inkasovali při hře bez brankáře. Jejich opuštěnou klec trefil z vlastního obranného pásma Carl Söderberg. Čistým kontem se blýskl brankář Blackhawks Malcolm Subban.

59:20
    Korpisalo je zpět ve své brance. Další pokus domácích o power-play už asi nepřijde.
    59:10 Carl SÖDERBERG - 0:2

59:10
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Zřejmě je rozhodnuto! CARL SÖDERBERG trefil z vlastního obranného pásma kotouč do opuštěné klece Columbusu – 0:2. Asistence: Connor Murphy.

59:01
    Columbus to zkouší bez brankáře!

58:54
    Domácí jsou v plném počtu!

58:25
    Kubalíkovu křížnou přihrávku na Patricka Kanea přečetl Korpisalo, který puk srazil do bezpečí svou holí.

57:49
    Vypadá to, že hosté se nebudou hnát dopředu za každou cenu. Raději chtějí v přesilovce odehrát klidné dvě minuty.

56:53
    Jack Roslovic se snažil zamotat obraně hostí hlavu kličkami. Puk mu ale sebral de Haan, jehož domácí útočník zahákoval. Blackhawks si tak zahrají vůbec první přesilovku v zápase!

56:14
    Jennerovu střelu srazil až do ochranné sítě jeden z bránících hráčů Chicaga.

56:04
    Dominik Kubalík donutil Korpisala přerušit hru. Následuje ještě jedna reklamní přestávka.