Ottawa – Calgary 3:1 (kon.) | Minnesota – Anaheim 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 5:2 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 1:5 (kon.) | San Jose – Los Angeles 4:2 (kon.)
Vancouver Canucks
1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
Winnipeg Jets
Čtvrtek 25.03.2021, 03:30 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný čtvrteční den. Na počtenou! (06:15:32)

3. Josh Morrissey (WPG) – 0+0

Je dobojováno! Dva body dnes putují do Winnipegu, který si připsal vítězství 5:1. Hrdinou zápasu se jednoznačně stal Andrew Copp, jenž se do listiny střelců zapsal hned čtyřikrát. Také Connor Hellebuyck předvedl velmi kvalitní výkon, když téměř celé utkání chytal všechny rány domácího celku. Až v závěru jej překonal Nils Höglander. Winnipeg tak po dnešku poskočil na druhé místo divize a bodově se dotáhl i na první Toronto.

59:31
    Závěrečné sekundy se ale už jen dohrávají. Winnipeg drží puk na svých hokejkách.
    58:35 Nils HÖGLANDER - 1:5

58:35
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Connor Hellebuyck na čisté konto nedosáhne. V 59. minutě se totiž trefil NILS HÖGLANDER. Útočník Vancouveru si počkal před bránou na zpětnou přihrávku kapitána Horvata a poté dokázal přesně zamířit. Kosatky se tedy dočkaly alespoň čestného zásahu. 1:5. Asistence: Bo Horvat a Brock Boeser.
    57:34 Andrew COPP - 0:5

57:34
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    ANDREW COPP však neřekl poslední slovo a dnes přidává už svůj čtvrtý gól! Mason Appleton dostal na pravé straně hodně času a prostoru. Vše vyřešil střelou. Puk se poté odrazil od betonu Thatchera Demka před dorážejícího Coppa, který znovu prokázal, že je v tomto místě silný. 0:5. Asistence: Mason Appleton a Adam Lowry.

57:19
    Adam Lowry procedil kotouč do střední třetiny, ze které ale domácí vraceli touš zpět do pásma. Muselo se tedy odpískat postavení mimo hru.

56:18
    Vancouver se žene alespoň za čestným úspěchem. Znovu hraje v útočném pásmu, ale jak jsme se už v tomto klání mohli přesvědčit, Winnipeg brání velmi dobře.
    55:50 Andrew COPP - 0:4

55:50
    Tak jsme se dnes dočkali hattricku! ANDREW COPP si vybojoval puk a poté přes celé kluziště dokázal přesně zamířit do prázdné branky domácího týmu. Teď už je zcela jisté, že dva body si připíše Winnipeg. 0:4. Bez asistence.

55:16
    Domácí získali klid v útočném pásmu a nyní si přihrávají v rohu kluziště.

54:46
    Blake Wheeler zachytil puk rukavicí ve středním pásmu. Do opuštěné klece ale poté zamířit nedokázal.

54:18
    Necelých šest minut před koncem třetí periody zkouší domácí hrát v šesti. Mají vhazování v útočném pásmu.

54:00
    Quinn Hughes vystřelil z levého kruhu pouze do lapačky Connora Hellebuycka. Na řadu přichází komerční pauza.

53:26
    Přihrávka Stanleyho mířila přes celé brankoviště. Demko se ale natáhl a holí dokázal pobídku vychýlit.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 59. Höglander (Horvat, Boeser) – 26. Copp (Pionk, Dubois), 31. Copp (Perreault, Ehlers), 39. Scheifele (Wheeler, Stastny), 56. Copp, 58. Copp (Appleton, Lowry)

Vancouver Canucks: Demko (Holtby) – Schmidt, Edler (A), Hamonic, Q. Hughes, T. Myers (A), Jo. Benn – Boeser, Horvat (C), Höglander – Virtanen, J. T. Miller, Vesey – Hawryluk, Gaudette, Motte – MacEwen, Graovac, Roussel.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Poolman, Morrissey (A), Pionk, Forbort, DeMelo, Stanley – Wheeler (C), Scheifele (A), Stastny – Ehlers, Dubois, Connor – Appleton, Lowry, Copp – Lewis, N. Thompson, Perreault.

Rozhodčí: Schlenker, Skilliter – Murchison, Barton

Diváci: bez diváků