Buffalo – NY Rangers 3:2 (1:0 po s.n.) | Montreal – Ottawa 3:6 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 3:2 (1:0 po s.n.)
Carolina – Dallas 2:3 (kon.) | Florida – Columbus 5:2 (kon.) | Colorado – St. Louis 2:1 (kon.)
Vegas – Minnesota 1:2 (kon.) | Los Angeles – San Jose 2:3 (kon.) | Tampa – Detroit 1:5 (kon.)
New Jersey – Washington 4:5 (kon.) | Florida – Columbus 3:0 (kon.)

2. Adam Fox (NYR) – 0+2
    3. Casey Mittelstadt (BUF) – 1+0 (03:57:40)

Je dobojováno! Druhý vzájemný zápas během krátké doby mají oba týmy za sebou a průběh byl opět podobný. Jezdci vedli, ale před koncem přišlo vyrovnání. V prodloužení tentokrát však gól nepadl a zápas musely rozhodnout až nájezdy, v nichž se jako jediný dokázal prosadit Tage Thompson, který Buffalu přisoudil bod navíc za výhru 3:2 po nájezdech.

Tage THOMPSON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Buffalo Sabres.
    Autorem vítězné branky je TAGE THOMPSON, který jako jediný dokázal brankáře soupeře překonat.

3. série
    1:0
    Kaapo Kakko se svou kličkou do bekhendu neuspěl.

3. série
    1:0
    Casey Mittelstadt na Šesťorkina nevyzrál.

2. série
    1:0
    Mika Zibanejad se svou kličkou do forhendu neuspěl.

2. série
    1:0
    Tage Thompson zpomalil a přesnou střelou Šesťorkina překonal.

1. série
    0:0
    Také Artěmij Panarin pálil, ale na Ullmarka nevyzrál.

1. série
    0:0
    Victor Olofsson se svou střelou neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:38
    Do posledního útoku vyrážejí Jezdci, konkrétně Ryan Strome má kotouč na své holi.

64:15
    Domácí měli teď poměrně dlouhý zámek, ale ani během něj si žádnou vyloženou šanci nevypracovali.

63:20
    Po pasu Artěmije Panarina zakončoval Mika Zibanejad, avšak nepřesně.

62:40
    Prodloužení je spíše defenzivního rázu. K vidění zatím nebyla žádná větší šance.

61:55
    K vidění byly nepovedené akce na obou stranách, nyní mají puk domácí.

61:27
    Kotouč mají na svých holích domácí, kteří se opět ženou do útočného pásma.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 14. Mittelstadt (Hall, Dahlin), 57. Olofsson (Okposo, S. Reinhart), rozh. náj. T. Thompson – 11. Panarin (Kreider, Fox), 38. Panarin (Fox, R. Lindgren)