Washington – Philadelphia 6:1 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 0:3 (kon.) | Boston – Buffalo 3:2 (2:0 po s.n.)
Toronto – Calgary 2:3 (po pr.) | Nashville – Tampa 7:2 (kon.) | Dallas – Florida 2:3 (po pr.)
Minnesota – Arizona 5:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Calgary Flames
Středa 14.04.2021, 01:37 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (04:08:08)

Střely na branku: 26 – 28

Je konec! Calgary nakonec bere druhý bod za vítězství 3:2 v prodloužení. Hned v jeho úvodu nezachytili domácí rychlou akci a Johnny Gaudreau rozhodl o vítězství svého mužstva. David Rittich tak při premiéře v brance Toronto vybojoval pro slavný tým bod.

60:36 Johnny GAUDREAU - 2:3

60:36
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! Bonusový bod nakonec berou hosté a David Rittich si vítěznou premiéru v dresu Toronta nepřipíše! Po rychlé akci se sám před českého brankáře dostal JOHNNY GAUDREAU a zakončil opravdu parádně. Asistence: Elias Lindholm, Mark Giordano.

60:10
    Calgary uspělo na úvodním vhazování prodloužení, ale u kotouče se hosté dlouho neohřáli. Do útoku už se žene domácí Toronto.

60:01

Střely na branku: 25 – 27

Šedesát minut hokeje o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Toronto bylo ve třetí části mnohem lepším týmem a dočkalo se vyrovnání, které obstaral Alexander Kerfoot. Domácí poté hráli čtyřminutovou přesilovku, jenže nedokázali najít recept na skvělou obranu Flames. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.

60:00

59:45
    Juuso Välimäki střílel od modré čáry, jenže zápěstím trefil jen rameno Davida Ritticha. Vypadá to, že dnešní duel půjde do prodloužení.

59:10
    Johnny Gaudreau dojel nahození do rohu útočného pásma, jenže přihrávkou z otočky nenašel svého spoluhráče. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

58:41
    Domácí se nyní prakticky nemohou dostat do útočného pásma. Hokejisté Calgary skvěle brání od červené čáry a získají jeden puk za druhým.

58:26
    Milan Lucic poslal prudkou přihrávku na levou stranu, jenže k jeho pobídce se nedostal nikdo v bílém dresu Calgary. Toronto získalo puk.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 11. Hyman (Rielly, Tavares), 47. Kerfoot (Tavares, Hyman) – 5. Välimäki (Lucic, Backlund), 21. E. Lindholm (M. Tkachuk, J. Gaudreau), 61. J. Gaudreau (E. Lindholm, Giordano)

Toronto Maple Leafs: Rittich (J. Campbell) – Brodie, Rielly (A), Holl, Muzzin, Bogosian, Dermott – Marner (A), Matthews, Galchenyuk – I. Michejev, Tavares (C), Hyman – Sabourin, Kerfoot, J. Thornton – Simmonds, Engvall, Robertson.
    Calgary Flames: Markström (Domingue) – Ch. Tanev, Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Mi. Stone, Välimäki – M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau – Dubé, Monahan (A), Mangiapane – Nordström, Backlund, Lucic – B. Ritchie, D. Ryan, Leivo.

Rozhodčí: Joannette, Nicholson – Barton, Nansen