Buffalo – Boston 0:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 6:1 (kon.) | Tampa – Carolina 1:4 (kon.)
Florida – Columbus 5:1 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 7:6 (kon.) | Dallas – Detroit 5:2 (kon.)
Vancouver – Toronto 6:3 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.)
Buffalo Sabres
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Boston Bruins
Středa 21.04.2021, 00:30 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

To už je z mé strany vše. Na shledanou! (03:22:15)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 32:41 (9:9, 6:18, 17:14)
    Zblokované střely – 15:11
    Vyhraná vhazování – 21:33
    Trestné minuty – 8:12
    Hity – 9:15

Hokejisté Buffala se dnes proti Bostonu střelecky neprosadili a odešli poraženi výsledkem 0:2! Domácí určitě mohli něco vytěžit z první třetiny, v níž se prezentovali solidním hokejem, ale nedokázali překonat velmi dobře chytajícího Raska. V 9. minutě se naopak trefili hosté, když po šanci Pastrňáka dorazil puk do odkryté klece Brad Marchand. Ve druhé periodě byl už Boston lepší a ve 24. minutě přidal druhý gól. Kuriózně se prosadil Connor Clifton, po jehož střele puk projel mezi betony brankáře Tokarskiho, který si ho pak navíc nešťastně kop do vlastní branky. Poté se už skóre neměnilo. Sabres ještě v závěru dostali možnost zdramatizovat duel v přesilovce 5 na 3, kterou vylepšili i odvoláním gólmana, ale s touto situací se nepopasovali dobře.

59:28
    Hosté v plném počtu, Sabres to i tak opět zkoušejí bez brankáře!

59:06
    Buffalo nehrálo v šesti, ale při hře bez brankáře dokonce se sedmi lidmi! Přichází tedy vyloučení za příliš mnoho hráčů!

59:00
    Hosté už hrají ve čtyřech.

58:44
    Po ráně Victora Olofssona z levé strany puk vylétl od zadního mantinelu až do středního pásma.

58:30
    Teď se o pásmo připravili sami domácí, kteří působí bezradně.

57:33
    Dokonce 6 na 3! Branka Buffala je totiž prázdná. Hosté ale hned po buly vyhodili.

57:26
    Velký problém pro Boston! Jérémy Lauzon dohrál Olofssona a dostal trest za hrubost. Domácí budou hrát přesilovku 5 na 3!

57:15
    Tokarski zatím zůstává v brance.

57:06
    Charlie McAvoy skončil na ledě poté, co dostal zřejmě úder holí do obličeje. Tohle už ale rozhodčí neviděli a vylučovat nebudou!

56:59
    Domácí si vyžádali oddechový čas. Možná dojde i na hru bez brankáře!

56:59
    Pozor, vylučuje se na straně Bostonu! Rozhodčí viděli sekání Nicka Ritchieho.

56:59
    Bekhendový pokus Sama Reinharta skončil v Raskově lapačce. Domácí získali buly v útočném pásmu.