Benátky n/J – Písek 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Klatovy 1:4 (kon.) | Letňany – Mostečtí Lvi 2:0 (kon.)
Hronov – Cheb 1:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kopřivnice 3:5 (kon.)
Znojmo – Nový Jičín 7:1 (kon.) | Žďár n/S – Opava 4:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Havířov 1:3 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Příbram 2:4 (kon.) | Děčín – Chomutov 4:9 (kon.)
Tábor – Řisuty 5:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
HC Klatovy
Sobota 01.10.2022, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 2. liga skupina Západ • 4. kolo

Já Vám děkuji za pozornost a někdy zase napočtenou. A preji příjemný zbytek sobotního večera. (18:14:58)

Máme za sebou 4. kolo druhé hokejové ligy mezi týmy HC Slovan Ústí nad Labem a SHC Klatovy, kde úspěšnější byl tým Klatov. Klatovy ve třetí třetině navýšily náskok kdy hned ve 41. minutě navýšil náskok Zdeněk Sedlák a 44. minutě Daniel Čech. Klatovy si tak odváží cenou výhru a 3 body do tabulky.

59:56

59:56

59:38
    Jiří Drtina tvrdě vystřelil na branku,ale Kristian Kolář v pohodě puk vyrazil.

57:20
    Klatovy mají puk na svých hokejkách a nikam se neženou.

57:06
    Ne, Ústí dnes není souzeno přidat další gól. Další akce končí po střele Richarda Záruby v náruči brankáře Klatov.

56:15
    Do útoku se nyní dostaly Klatovy a střelou zápěstím to zkusil Michal Houdek.

55:42
    Martin Bercik nyní zblokoval střelu a těžce se zvedá z ledu.

55:00
    Ústí je nyní hodně aktivní, ale nedaří se mu vhodně zakončit.

54:22
    Jan Rudovský nyní přihrál na hůl Jaroslava Roubíka, ale ani jeho střela nebyla úspěšná.

53:55
    Dnešní utkání sleduje 704 diváků.

53:46
    Ústí nyní ostřelují branku hostů, ale ani jedna ze střel nekončí v síti. Jan Rudovský mířil pouze do ochranné sítě.

52:55
    Petr Vodička se nyní snažil probít do útoku,ale byl včas zastaven.

Lukáš Kimmel

Branky a nahrávky: 34. Kučera (Berčík, Klatt) – 15. Lang (Sedlák), 27. Lang (Sedlák, Roubal), 41. Sedlák (Lang, Houdek), 44. Čech (Beníšek, Šeba)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Cikánek) – Vacík, Drtina (A), Záruba, Trefný (C), Vodička, Klatt, Funk – Rudovský, Roubík, Kordule – Prošek, Costa, Tůma (A) – Kučera, Berčík, Smola – Sýkora, Daniel, Damašek.
    Trenér: Jan Čaloun

HC Klatovy: K. Kolář (Bočan) – M. Houdek, Vajner, Zich (A), Pánek, Kovařík, D. Houdek – Sedlák, Beníšek, J. Roubal (C), Kvasnička, F. Kolář, Lang, Šeba, Čech, Kosnar, D. Roubal, Matoušek, Ženíšek (A).
    Trenér: Michal Straka

Rozhodčí: Hacaperka – Janíček, Hlinka