Brno – Teplice 1:1 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 0:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:0 (0:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pátek 29.08.2014, 20:15Synot liga

Vysočina slaví zisk svého prvního bodu v letošní sezóně, poprvé také neinkasovala, ale po průběhu zápasu je bod pro domácí hodně málo. Budějovice poctivou obranou si došly pro bod a ten si také z Jihlavy odvezou. Zápas Vysočiny s Českými Budějovicemi tak skončil bez branek 0:0. (22:07:02)

Druhý poločas už nenabídnul přiliš pohledného fotbalu, přesto mohla Vysočina vyhrát, kdyby minutu před koncem Harba lépe sledoval svého spoluhráče Mešanoviće, což se ale nestalo.

90+1

90+1
    V závěru zápasu vidí žlutou kartu Michal Škoda.

90
    Druhý poločas bude o minutu delší.

89
    Standardní situaci poblíž velkého vápna rozehrál Koloušek, ve vápně šel sice po míči Křížek, ale balón podskočil, k míči se však dostali hráči Budějovic a balón dostali do bezpečí.
    Šance Harby v závěru zápasu

89
    Gól mohl vstřelit Haris Harba, který od Mešanoviće dostal z levé strany pěkný balón, ale útočník Vysočiny míč netrefil, odrazil se spíše od jeho boku, Křížek tak neměl příliš práce.

87
    Hřiště opouští kapitán Petr Benát, místo něj si zahraje Ondřej Herzán.

86
    Adama Jánoše, kterého již chytali křeče nahrazuje PEter Šulek.

86
    V nefotbalové pozici se na zemi ocitl Harba a hlavní rozhodčí přerušil hru.

83
    Vysočině nelze upřít snaha, ale v její hře prostě něco chybí a ani těch sil už tolik není.

Dnešní utkání sleduje 2980 diváků.

81
    Pro dnešek má dohráno Tomáš Kučera, místo něj si zahraje Václav Koloušek.

79
    Z pravé strany rozehrál rohový kop Volešák, obrana Vysočiny si s problémy poradila. Naopak Jánoš založil protiakci, kterou ale špatně vyřešil Kučera a Jihlava přišla o balón.

78
    Do střely Vošahlíka se vložil Kučera a hosté budou zahrávat rohový kop.

77
    Na hře Vysočiny už není taková jiskra, přihrávky jsou hodně nepřesné a hosté se v pohodě brání.

76
    Standarndí situaci z pravé strany z nějakých 30 metrů rozehrál Machovec, ale jeho centr mířil až za branku Hanuše.