Hr. Králové – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Chorzów – Prešov 0:0 (kon.) | Fehérvár – Jablonec 1:1 (kon.)
HFK Olomouc – Opava 0:4 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:0 (kon.) | Třinec – Trnava 3:1 (kon.)
Znojmo – Brno 4:0 (kon.) | Chrudim – Slavia B 4:3 (kon.) | Teplice – Kolín 3:1 (kon.)
Vlašim – Vyšehrad 3:3 (kon.) | Kaiserslautern – Most 5:0 (kon.) | Neftçi Baku – Příbram 0:0 (zruš.)
Mladá Boleslav – Concordia Chiajna 1:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (2:1)
FC Zbrojovka Brno
Středa 09.07.2014, 17:00 • Kamenice nad Lipou • Přípravný zápas

Hlavní rozhodčí Jiří Jech po krátkém minutovém nastavení naposledy zadul do své píšťalky a ukončil tak přípravné utkání, v němž si Dynamo skvělým úvodem zajistilo brzké dvoubrankové vedení. Ještě do poločasu se Zbrojovka díky trefě Slánčika vrátila zpět do utkání, ale ve druhé půli, která příliš šancí nenabídla, vyrovnat nedokázala. Českobudějovičtí tak zvítězili těsně 2:1. Z Kamenice nad Lipou je to pro dnešek vše, hezký zbytek středečního večera! (18:46:35)

90
    Pašek si u rohového praporku faul nevymodlil, a tak budou vhazovat hráči Dynama.

89
    Budějovičtí drží míč na svých kopačkách a navíc podnikli rychlý brejk. Ten byl ale nakonec zastaven praporkem asistenta rozhodčího – ofsajd.

88
    Brno se chystá k závěrečnému tlaku, ale obrana Jihočechů je zatím pozorná.

86
    Obrana Dynama teď byla trošku rozhozená, ale Brno toho nedokázalo využít.

83
    Zavadil to zkusil z velké dálky a již potřetí dnes vysoko přestřelil.

80
    Hora se pěkně uvolnil na pravé straně a centrem hledal Chmela, který však měl k míči daleko.

77
    Zavadil však přestřelil břevno Křížkovy svatyně o dva metry.

76
    Lengyel fauloval na hranici vápna Sýkoru a je tu zajímavá standardka pro Brno.

75
    Zavadil byl na hranici vápna v dobré pozici, ale prudkou ranou branku minul o pořádný kus.

73
    Zřejmě poslední změna v dresu Dynama, po zranění kolene se vrátil na hřiště Jan Hála, který nahradil Linharta.

72
    Dlouhý míč za beky Dynama musel jistit Křížek, který v pozici libera odkopl míč do bezpečí.

69
    Oba celky vystřídaly. V černobílém dresu se na hřiště podívá Aleš Dvořák místo Nováka, v brance Brna Veselý nahradil Doležala.

68
    Dynamo mělo velkou šanci! Aleš Hanzlík našel parádním pasem Petra Benáta, jenž z úhlu trefil břevno branky Doležala!

66
    Střídání Dynama s číslem dvě, Jiřího Fundu nahrazuje Rastislav Chmelo.

63
    Novák nyní v defenzivě odvrátil míč raději na roh. S ním si obrana Jihočechů poradila.

61
    Dnes je směrem dopředu mimořádně aktivní Pavel Novák. Znovu ho však zastavil zdvižený praporek asistenta sudího.

59
    Po rohu se ke střele dostal Benát, ale v těžké pozici branku přestřelil.

Pavel Kortus ml.

Branky: 1. Linhart, 3. Hora – 37. Slánčik

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Novák (69. A. Dvořák), Lengyel, Podstavek, Hanzlík – Hora, Herzán (46. Benát), Brunclík, Funda (66. Chmelo) – Linhart (73. J. Hála), Škoda.
    Náhradníci: Fryšták, Chmelo, A. Dvořák, J. Hála, Benát.

FC Zbrojovka Brno: 1. poločas: Doležal – Vávra, Sedlák, Malík, Audič – Slánčík, Kaščák, Šumbera, Lutonský – Kroupa, Markovič.

2. poločas: Doležal (69. Veselý) – Hyčka, Jugas, Schuster, Buchta, Keresteš – Pašek, Fischer, Zavadil – Mezlík, Sýkora.

Náhradníci: Buchta, Zavadil, Mezlík, Jugas, Fisher, Schuster, Hyčka, Pašek, Sýkora, Keresteš, Veselý.