Třinec – Žižkov 0:0 (kon.) | Olomouc – Kolín 4:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Karviná 2:4 (kon.)
Vlašim – Táborsko 2:4 (kon.) | Opava – Varnsdorf 0:1 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:4 (1:4)
MFK Karviná
Sobota 18.10.2014, 15:30 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Karviná díky skvělému prvnímu poločasu získávají 3 body do tabulky FNL, druhý poločas byl doslova slabý odvar tomu prvnímu. Hosté přišli o vyloučeného Cvernu a Frýdek ještě dokázal snížit. Víc už ale domácí nevymysleli a Karviná tak bere zaslouženě všechny body. (17:23:04)

90+2

90+2
    Domácí se dopustili útočného faulu a byli tak připraveni o poslední šanci.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

87
    A také hosté střídají naposled, střelce dvou gólů hostů Budinského nahrazuje Skwarczek.

87
    Na Vašendův centr si naskočil Halaška, jeho hlavička ale bránu hostů minula.

86
    Domácí využívají poslední možnost střídání, Švrčka nahrazuje Silveira.

84
    Druhé střídání hostů, Střelce druhého gólu Karviné Urgelu nahrazuje Jurdík.

81
    Dnešní utkání sleduje 1742 diváků.

79
    Hosté mohli ihned ukončit veškeré naděje domácích. Po faulu na Urgelu se k exekuci přímého kopu postavil střelec dvou gólů Budinský, jeho kroucená střela skončila na břevně domácí brány.

77
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Pribula prošel po pravé straně do pokutového území a poté předložil míč TOMÁŠOVI HYKELOVI, který se trefil přesně k tyči a vstřelil kontaktní gól.

74
    Žídek obehrál Lipčáka a centroval před prázdnou bránu, míč se dostal až k Hykelovi, jeho střelu z voleje ale obrana hostů odvrátila.

74
    Domácí sice zvýšili aktivitu, jenže stále se nemohou dostat k zakončení.

72
    Hosté šli do brejku, Zelenému se ovšem nepovedla přihrávka na Urgelu.

69
    Hostující Cverna uviděl za faul druhou žlutou kartu a byl vyloučen.

68
    Mozolova střela z přímého kopu končí vysoko nad bránou hostů.

66
    Pribula si naběhl na přihravku a z levé strany hledal hráče v pokutovém území, karvinští ovšem míč odvrátili.

65
    Hosté zatím pohodlně drží svůj náskok, hra se odehrává výhradně na polovině Frýdku.

62
    Vaňkův centr skončil až v náručí Mihálka.

Ondřej Mazur

Branky: 34. Halaška, 77. Hykel – 4. Budinský, 20. Urgela, 39. Budinský, 42. Eismann

Karty:   29. Zapalač (FRM), 38. Pribula (FRM) – 8. Janíček (KAR), 14. Cverna (KAR)   69. Cverna (KAR)

FK Frýdek-Místek: Mihálek – Švrček, Uvíra, Žídek, Literák, Ilko, Zapalač, Mozol, Pribula, Talián, Halaška
    Náhradníci: Prepsl – Coufal, Hykel, Mehremič, Vašenda, Silveira, Ďuriška

MFK Karviná: Lipčák – Cverna, Janíček, Růžička, Daníček, Zelený, Urgela, Eismann, Hatok, Budinský, Trousil
    Náhradníci: Pindroch – Puchel, Skwarczek, Vaněk, Juřena, Jurdík, Fiala

Rozhodčí: Jílek – Nádvorník, Urban