Plzeň – Ostrava 2:0 (kon.) | Liberec – Jablonec 4:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 0:1 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 10:2 (kon.) | Slovácko – Brno 2:0 (kon.)
Slavia – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 5:5 (kon.) | Znojmo – Táborsko 5:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:3 (1:3)
FC Vysočina Jihlava
Pondělí 25.08.2014, 13:00 • SCM Složiště • Juniorská liga

Máme za sebou utkání šestého kola Juniorské ligy. V něm dokázali hosté zvítězit na půdě celku Českých Budějovic. Vítězství bylo zcela zasloužené. Domácí si v závěru nedokázali vytvořit žádnou vážnější šanci, a ty, které si vytvořili v první půli, zůstaly nevyužity. Hosté byli efektivnější a berou tři body po právu. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, hezký zbytek dne. (14:57:05)

90

90
    Fundův roh vyboxoval Soukup do zámezí.

89
    Ještě roh pro Dynamo.

88
    Dynamo se snaží o aktivitu v posledních minutách, ale nemůže se dostat do tlaku.

86
    Zřejmě poslední změna hostí, Čáp nahradil Veselského.

85
    Jan Hála si pomohl v souboji rukama a dostává žlutou kartu.

83
    Domácí trenéři střídají, Jenneho nahradil Krejčí.

82
    Jakub Křiváček na půlce ostře fauloval a dostává žlutou kartu.

80
    Teď musel Fryšták s Dvořákem řešit dvě ošemetné situace, ale tentokrát domácí vše zvládlil

78
    Domácí se vůbec nemohou dostat do závěrečného tlaku. Naopak Jihlava pěkně kombinuje na polovině soupeře a nepouští ho do šancí.

74
    Další střídání Jihlavy, Kelblera nahradil Ivo Ujčík.

72
    Vypadá to, že Jihlavští jsou na tom daleko lépe fyzicky. Většina domácích už prostě odpadá a nestíhá.

69
    Funda ztratil na polovině soupeře zbytečně míč a hosté se dostali do rychlého brejku. Klusákovu dělovku však vyrazil Fryšták a pak měl svým spoluhráčům, co říci.

68
    Domácí si teď hodně koledují o čtvrtou inkasovanou branku, v jejich obraně je hodně zmatků v posledních minutách.

65
    Funda vedl další rychlou akci černobílých, pěkně přenesl míč na Horáka, kterého ale zklamalo zpracování a ke střele se nedostal.

63
    Druhá změna v dresu hostí, Kriegsmanna nahradil Zábrodský.

62
    Funda hodně přestřelil z trestného kopu.

61
    Kelbner se pokusil napálit odražený míč, ale Fryšták nemusel zasahovat. O chvíli později už ale domácí gólman zasahovat musel, když v obraně selhal Jenne a Kelbner zblízka nedokázal prostřelit Fryštáka.