Teplice – Příbram 1:1 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Jablonec 1:1 (kon.) | Slavia – Dukla Praha 2:0 (kon.)
FK Teplice
1:1 (0:1)
FK Příbram
Neděle 17.05.2015, 15:00 • Na Stínadlech, Teplice • Synot liga

Utkání končí remízou 1:1, lze tvrdit, že zaslouženou. Teplice byly po většinu zápasu lepší, ale v prvním poločase daroval branku Středočechům po chybě brankář Grigar. Po půli pak vyrovnal Potočný.

Příbram tak nadále zůstává pátá s dvoubodovým náskokem na šesté Teplice. Příbramští tak stále mají ke konečnému 5. místu a možnému postupu do předkola Evropské ligy blíže. (16:50:55)

90+2

90+2
    Kapolongo se ještě dostal ke střele, která byla ale velmi nepřesná.

90+2
    Žlutou kartu dostává Aleš Matějů (1.FK Příbram).

90+1
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Milan Nitrianský, přichází Jaroslav Tregler.

90+1
    Běží už nastavený čas, který tráví Příbram na útočné polovině.

90
    Příbram kopala roh y nyní se k exekuci od rohového praporku dostane znovu.

89
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Franci Litsingi, přichází Ulrich Kapolongo.

89
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Suchan, přichází Pavel Fořt.

88
    Hosté nezužitkovali další nebezpečný centr letící do vápna Teplic.

88
    Paradoxně v závěru utkání hrozí Příbram, která většinu druhé půle bránila.

87
    Příbramský roh si defenziva Teplic pohlídala.

86
    Bednář mohl nyní rozhodnout, jeho teč zblízka trefila gólmana Grigara!

85
    Střelu Nitrianského teplická defenziva zablokovala.

84
    Nadějnou příbramskou akci v podání Bednáře zastavil ofsajdový praporek.

82
    Potočný pálil nad.

81
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Benjamin Balázs, přichází Egon Vůch.

80
    Blíží se závěr utkání a každá akce nyní může rozhodnout. Teplice jsou aktivnější, ale Příbram umí provádět rychlé kontry.