Sparta – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Slavia – Slovácko 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 3:0 (kon.)
Brno – Jablonec 2:3 (kon.) | Plzeň – Příbram 5:2 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
Teplice – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Ostrava – Dukla Praha 1:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
5:2 (1:2)
FK Příbram
Sobota 30.05.2015, 17:15 • Doosan Arena, Plzeň • Synot liga

Z Plzně je to pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost při dnešním utkání, ale i v celé sezóně a v novém ročníku opět na shledanou. (19:21:59)

V Plzni nyní probíhá předávání medailí pro hráče FC Viktoria Plzeň a za malou chvíli dojde k předání poháru mistrům Synot ligy sezóny 2014/2015.

V Plzni zazněl závěrečný hvizd sudího Pavla Fraňka, který tak odstartoval plzeňské oslavy třetího titulu během pěti sezón!

Plzeň v posledním utkání s Příbrami hned dvakrát prohrávala, ale ve druhém poločase se Viktoria zvedla a čtyřmi góly otočila vývoj utkání. Rozhodující branku dal dnes Jan Holenda, který předvedl parádní zakončení nůžkami.

90

90
    Začíná poslední minuta utkání, které sleduje v plzeňské Doosan Aréně 11 112 diváků.

89
    Hodně zajímavá situace v domácím kotli, kde nyní s megafonem vyvolává chorály zraněný obránce Roman Hubník.

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Suchan, přichází Ivo Polanský.
    Daniel KOLÁŘ - 5:2

87
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Viktoria přidává už pátý zásah do branky Příbrami, která tak odjede s poměrně krutou porážkou. Po centru z levé strany od Pavla Horvátha se trefuje DANIEL KOLÁŘ.

86
    Pavel Horváth se mohl rozloučit skvěle, když dostal nabito na střelu, ale na hranic pokutového zemí přestřelil.

85
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Zeman, přichází Jakub Šindelář.

83
    Domácí kotel doprovodil své pěkné choreo světlicemi, které bohužel zahalily trávník do kouřové clony a hra je přerušena.

81
    Posledních deset minut své profesionální hráčské kariéry si vychutná Pavel Horváth, kterému domácí kotel připravil nádherné choreo.

80
    Zajímavý centr před Kozáčikovu branku přilétl z pravé strany, ale nikdo v zeleném se nedostal k zakončení.

78
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jan Holenda, přichází Aidin Mahmutovič.

76
    Divíšek nasadil Pilařovi perfektní jesle, ale Příbrami to k dalšímu postupu ku předu nepomohlo.

75
    Plzeň obléhá branku Příbrami, ale na nějaké lepší zakončení to nevypadá.

73
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jiří Mareš, přichází Pavel Fořt.

72
    Viktoria teď soupeře míč téměř nepůjčuje a sama se dostala do dalšího zakončení, i když nepřesného.

Jakub Vais

Marek Kratochvíl

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 32. Holenda (Kovařík), 55. Pilař (Holenda), 59. Holenda (Rajtoral), 68. Kolář (Pilař), 87. Kolář (Horváth) – 5. Bednář (Kelemen), 39. Zápotočný (Zeman)

Karty:   67. Vaněk (PLZ)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 5:2.
    FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Rajtoral, Procházka, Hejda (59. Baránek), Limberský (C) – Hořava (81. Horváth), Vaněk – Pilař, Kolář, Kovařík – Holenda (78. Mahmutovič).
    Náhradníci: Bolek – Tecl, Mahmutovič, Baránek, Horváth, Petržela, Hrošovský.

FK Příbram: Kelemen – Matějů, Hájovský, Zápotočný (C), Divíšek – Mareš (73. Fořt), Pilík, Hnaníček, Suchan (88. Polanský), Zeman (85. Šindelář) – Bednář.
    Náhradníci: Kočí – Šindelář, Fořt, Rys, Polanský, Krameš, Tregler.

Rozhodčí: P. Franěk – J. Kříž, V. Štěrba