Prostějov – Slovácko 1:4 (kon.) | Neratovice – Teplice 0:2 (kon.) | Hlučín – Ostrava 1:2 (kon.)
Blansko – Frýdek-Místek 1:4 (kon.) | Písek – Příbram 0:2 (kon.)
FC Písek
0:2 (0:1)
FK Příbram
Úterý 12.08.2014, 17:00Pohár FAČR

Dnešní zápas je u konce a z výhry se radují hráči Příbrami. Středočeši na postup "zadělali" již ve třetí minutě, kdy hosty poslal do vedení Slepička. Rozhodující situace nastala ve osmdesáté čtvrté minutě, kdy na dvoubrankový rozdíl zvyšoval Pilík. Do dalšího kola Poháru České pošty tak postupuje tým Příbrami, po výhře 2:0 nad Pískem. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký podvečer. (19:05:14)

90+2

90+2
    Poslední vteřiny, míč mají hosté a k ničemu nepouštějí domácí hráče.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Hráči Příbrami kombinují s míčem na svých kopačkách a šetří čas.

86
    Písek se ještě snaží se zápasem něco udělat, ale obrana hostů je velice pozorná a nepouští domácí ani do náznaku šance.

84
    Příbram právě vstřelila branku!
    V 84. minutě přichází pravděpodobně rozhodnutí o dnešním vítězi. Před TOMÁŠEM PILÍKEM se na levé straně otevřel velký prostor, kterého využil k postupu na bránu. Celou akci zakončil přesnou střelou ke vzdálenější tyči – 0:2.

82
    Poslední střídání Písku. Petra Dolejše nahradí Filip Bakule.

81
    Ve středu hřiště si nedovoleně počínal Šťastný a dostává žlutou kartu.

79
    Po dalším nepřesném útoku hostů bude rozehrávat brankář Písku.

77
    Hosté v útoku polevili a brankář Varyš již nemá tolik práce jako v první půli.

75
    Zušťák rychle rozehrál míč na Dolejše, proti kterému ovšem vyběhnul Krbeček a obral ho o míč.

72
    ... a ve stejném čase střídali také domácí. Františka Němce nahradil Jan Zušťák.