K. Vary – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Pardubice – Olomouc 3:1 (kon.) | Liberec – Třinec 0:3 (kon.)
Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 6:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 6:1 (kon.)
Slavia – Sparta 2:5 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Neděle 21.09.2014, 17:00 • Tipsport aréna • Tipsport extraliga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám krásný zbytek dne, u příštího přenosu na shledanou. (19:41:01)
    Pozápasová děkovačka Ocelářů

Nejlepší hráči utkání
    Bílí Tygři Liberec – Michal Bulíř
    HC Oceláři Třinec – Vladimír Dravecký

Třinečtí dokázali dnešní zápas dovést do vítězného konce. Liberečtí hlavně kvůli nevydařené poslední třetině prohráli poměrně vysokým rozdílem. Šimon Hrubec byl dnes stoprocentní, za svá záda nepustil ani jednu z 25 libereckých pokusů a výrazně svému týmu pomohl k zisku třech bodů.

60:00

59:02
    Kamil Krebs (TRI) na samém konci utkání obdržel dvouminutový trest za nedovolené bránění. Liberec má tedy poslední šanci alespoň zkorigovat výsledek.

58:38
    Lukáš Žejdl teď zlomil při střele hůl a jeho pokus i proto šel mimo libereckou branku.

58:22
    Třinečtí přesilovku nesehráli špatně, avšak žádnou větší šanci vytvořit nedokázali.

56:23
    Přesně v době kdy vypršely oba třinecké tresty, se provinil Martin Bakoš (LIB) sekáním a dostává dvě minuty.

53:50
    Další vyloučení, dvě minuty dostává hostující brankář Šimon Hrubec (TRI), jehož trest odpykává Doudera. Liberec má k dispozici přesilovou hru 5 na 3.

53:47
    Polanský se provinil nepřiměřenou hrubostí, když sestřelil Tomáše Voráčka. V zápětí však měli možnost diváci dohru tohoto souboje. Rostislav Klesla (TRI) se pustil do pěstího souboje s faulovaným Voráčkem a dostává 2+2 minuty za hrubost, stejný trest však dostává i Tomáš Voráček (LIB).
    Vladimír ROTH - 0:3

52:36
    Třinec právě vstřelil branku!

Dnes je pravděpodobně rozhodnuto. Trojice třineckých hráčů dokázala eliminovat statické liberecké obránce sérií rychlých přihrávek. VLADIMÍR ROTH poté propálil bezmocného Lašáka. Asistence: Jakub Orsava a Vladimír Dravecký.

51:27
    Dvě minuty za hrubost dostává Martin Bakoš (LIB) a Tomáš Plíhal (TRI). Uvidíme hru ve čtyřech.

50:56
    Třinečtí se nyní provinili zakázaným uvolněním.

49:17
    Třinečtí hráči jsou při chuti, tentokrát však dokázal Irglův pokus liberecký brankář zachytit.
    Zbyněk IRGL - 0:2

47:37

Velmi jednoduchá avšak velice účinná akce! Třinečtí teď sérií rychlých přihrávek z první dokázali eliminovat liberecké obránce. Celou situaci zakončil ZBYNĚK IRGL, kterému stačilo puk za záda Lašáka lehce protečovat. Asistence: Vladimír Roth a Jiří Polanský.

RR

Branky a nahrávky: 31. Dravecký (Klesla, Orsava), 48. Irgl (Roth, Polanský), 53. Roth (Orsava, Dravecký)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Škoula, Derner, Gřegořek, Voráček, Vitásek – Krenželok, Vampola, Bartek (C) – Bulíř, Filippi, Bakoš – Jelínek, Bulík, Valský – Jonák, Mikyska, Jass
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Klesla (C), Roth, Doudera, Nosek, Linhart, Galvas, Trončinský – Žejdl, Plíhal, Kreps – Adamský, Polanský, Irgl – Orsava, Matuš, Dravecký – Cienciala, Kindl, Chmielewski

Rozhodčí: Hribik, Smitka – Kajínek, Zavřel