Vítkovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Třinec 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 7:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.) | Sparta – Litvínov 0:1 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 2:4 (kon.)
Berani Zlín
0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Úterý 14.10.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Třinec zaslouženě po výkonu ve druhé a třetí třetině dokráčel ke třem bodům a prodloužil svoji vítěznou sérii. Brankář Hamerlík si připisuje čisté konto. Oceláři se dnes blýskli dvěma trefami v oslabení, které byly rozhodujícím faktorem zápasu. Zlínu se dnes nedařilo vůbec nic. Berani nevyužili ani jednu z mnoha přesilových her. Uvidíme, zda dnešní porážka přinese nějaké změny v kádru PSG Zlín. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek úterního večera. (19:46:33)

60:00

59:10
    Utkání už se pouze dohrává. Zlín je v plném počtu.

58:36
    Třinci se daří kombinovat, ale Kašík zatím tlaku Třince odolává.

57:38
    Holík na chvíli zakličkoval s kotoučem v útočné třetině a našetřil nějaké vteřinky.

57:05
    Jiří Ondráček (ZLN) obdržel dvouminutový trest za hákování.

56:48
    Dnešní duel sleduje 3 603 diváků.
    IRGL - 0:4

56:04
    Třinec právě vstřelil branku!
    ZBYNĚK IRGL se nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankou a se štěstíčkem poslal kotouč za brankovou čaru. Asistence: Jiří Polanský, David Nosek.

55:38
    Nečekanou střelu Polanského vyrazil brankář Kašík do ochranné sítě.

54:48
    Nádhernou kombinaci na jeden dotek zakončil nepřesnou střelou do ochranné sítě střílející Vladimír Dravecký. Na slovenského útočníka se usmívala prázdná branka.

54:20
    Zlín vyhrál buly a okamžitě vyhodil puk za branku Třince.

54:04
    Zlínští hrubě chybují v defenzívě a jsou potrestáni dvěma minutami. Oldrich Kotvan (ZLN) musel podrazit Kindla a odsedí si dvě minuty za podražení.

53:18
    Orsava si pěknou stahovačkou obhodil Tesaříka, ale do zakončení se nedostal, protože následně upadl.

52:26
    Leška jemně protečoval kotouč za sebe na Bedřicha Köhlera, který dělovkou nepřekvapil klečícího Hamerlíka. Brankář Třince má zálusk na čisté konto.

51:10
    Ani tuhle přesilovou hru hokejisté Zlína nevyužili. Třinečtí jsou zase v plném počtu.

50:08
    Dalším úspěšným vyhozením se prezentoval obránce Nosek.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 28. Rufer (Linhart, Kreps), 31. Adamský, 41. Orsava (Adamský, Galvas), 57. Irgl (Polanský, Nosek)

Berani Zlín: Kašík (Haloda) – Marušák, Horák, Tesařík, Urbanec, Řezníček, Kotvan – Ondráček, Leška, Köhler – Okál, Čajánek, Veselý – Šťastný, Holík, Říčka – Balaštík, Sedláček, Čech.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla, Roth, Doudera, Galvas, Linhart, Nosek, Trončinský – Dravecký, Kreps, Rufer – Adamský, Polanský, Irgl – Orsava, Žejdl, Rákos – Kindl, Růžička, Jašek.

Rozhodčí: Hribik, Mrkva – Bryška, Skopal