Kometa Brno – Zlín 4:3 (kon.) | Pardubice – K. Vary 6:3 (kon.) | Vítkovice – Třinec 0:2 (kon.)
Slavia – Litvínov 6:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
6:3 (2:1, 3:0, 1:2)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 28.10.2014, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

Děkuji Vám za pozornost a někdy zase na počtenou! (19:30:47)

Máme dobojováno! Ve třetí třetině vykřesali hosté ještě malou kapku naděje, když vsítili dvě branky v rozmezí šesti minut. Drama se však nekonalo, neboť Tomáš Zohorna potrestal hostující power-play a zpečetil tak vysoké vítězství domácího celku.
    Statistiky dnešního zápasu:

Střely na branku celkem: 52:32

Nejlepší hráči utkání: Lukáš Radil (PCE) a David Hruška (KVA)

60:00
    Tomáš ZOHORNA - 6:3

59:29
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Po velkém nedorozumění hostů v rozehrávce útočné akce se puku zmocnil Lukáš Radil, posunul ho na TOMÁŠE ZOHORNU a ten poslal kotouč do odkryté klece. Asistence: Lukáš Radil. 6:3

59:12
    Skuhravý vyhrál buly na Radka Dudu, který vyslal tvrdou střelu směrem na Kristana, ten však drží svůj tým.

59:07
    A hosté to zkusí v šesti hráčích, Habal zůstává pouze na střídačce!

59:07
    Oddechový čas pro hosty.

59:07
    Icing Pardubic.

58:50
    Píšovu dělovku vyráží Habal jen do rohu kluziště.

58:01
    Cetkovský trestuhodně promáchl, když zůstal zcela nepokrytý na hranici brankoviště.

57:14
    Energetici se potřebují dostat ke kotouči, ale pardubičtí ho kontrolují ve své útočné třetině a chtějí přidat rozhodující branku.

56:48
    Ofsajd hostů.

56:35
    Střelu Lukáše Radila kryje Habal pohotovým zákrokem lapačkou.

56:26
    Východočeši se zbavují kotoučů a na ochozech se začíná ozývat varovný pískot.

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 2. Nahodil (Radil, Tybor), 7. Tybor (Radil, Havlík), 22. Kolář (Cetkovský, Marcinko), 30. Endál (Korím, Gregorc), 39. Sýkora (Radil), 60. Zohorna (Radil) – 6. R. Hruška (Štals, Koblasa), 41. Kverka (Duda), 47. D. Hruška (J. Tomeček)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Píša, Čáslava "C", Benák, Havlík, Korím, Gregorc, Kočí – Sýkora, Špaček, Zohorna – Radil, Nahodil, Tybor – Kolář, Marcinko, Cetkovský – Endál, Kaut, Voženílek – Moučka.

Hlavní trenér: Zdeněk Venera.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (41. Habal) – Sičák, Harant, Redlihs, J. Tomeček, Deyl, Šmach, Dvořák – Vachovec, Kverka, Duda "C" – Heizer, Skuhravý, D. Hruška – Pšurný, Balán, V. Tomeček – Štals, R. Hruška, Koblasa.

Hlavní trenér: Karel Mlejnek.

Rozhodčí: Hribik, Wagner – Barvíř, Blümel

Diváci: 7 385