Vítkovice – Slavia 3:2 (kon.) | Litvínov – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Liberec – Olomouc 2:3 (kon.)
K. Vary – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | Pardubice – Zlín 6:2 (kon.) | Plzeň – Třinec 5:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Středa 12.11.2014, 18:00Tipsport extraliga

K tomuto zápasu je možná dodat pouze to, že Boleslav ztratila skvěle rozehrané utkání, a domácí nakonec získávají velice cenné dva body do tabulky. V prodloužení nakonec rozhodl Vojtěch Tomeček. Na shledanou u dalších utkání. (20:31:30)

Nejlepší hráči: za hosty je to Michal Bárta, za domácí kapitán Radek Duda.

Tomeček V. - 3:2

61:38
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    VOJTĚCH TOMEČEK si pečlivě na modré čáře připravil střelu, a jeho dělovka slaví dnes v Karlových Varech úspěch! Karlovarský útočník rozhodl dnešní utkání! Asistence: Ondřej Šmach.

60:54
    Karlovy Vary zakládají za vlastní brankovou konstrukcí útok.

60:22
    Ihned po začátku prodloužení se ke střele dostal Radek Duda, jeho střela se ale neujala. Hra se nám přesouvá na druhou část kluziště.

60:01

Je za námi šedesát minut hry. Domácím se podařilo dvěma góly Radka Dudy vyrovnat a dotáhnout tak zápas až do prodloužení, které nás za malou chvilku čeká.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:06
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:56
    Zakázané uvolnění Boleslavi. hra se stěhuje před Ritticha.

58:46
    Domácí borci se hnali do útoku, ale nezvládli přechod přes modrou čáru a píská se ofsajd.

58:30
    Zápas se pomalu chýlí ke konci a vypadá to, že se v Karlových Varech bude prodlužovat.

56:35
    Radek Duda je při chuti. Karlovarský kapitán měl další střelu.

54:52
    Mladoboleslavský Martin Látal dnes předvádí na ledě parádní kousky. Především pohyb hostujícího útočníka stojí za zmínku.

54:25
    Komerční přestávka. Domácí teď mají velikou šanci na výhru, druhý gól Radka Dudy měl velký vliv na psychiku hostí.

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 49. Duda (Kverka), 54. Duda (Harant), 62. Tomeček V. (Šmach) – 15. Bárta (Vrbata, Trška), 37. Bárta (Hruška, Výborný)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Harant – Redlihs, Deyl – Bičánek, Šmach – Tomeček J. – Vachovec, Kverka, Duda – Gorčík, Skuhravý, Hruška D. – Pšurný, Bálan, Tomeček V. – Štals, Hruška R., Koblasa
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Málek) – Stříteský, Vidmar – Hruška, Ovčačík – Mitja, Trška – Čermák – Mikulík, Broš, Klimenta – Hyka, Výborný, Bárta – Pacovský, Vrbata, Pabiška – Látal, Renc, Rys

Rozhodčí: Turčan, Svoboda – Pešek, Jelínek