Třinec – Olomouc 5:1 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:0 (kon.) | Plzeň – Litvínov 6:5 (po pr.)
Kometa Brno – Zlín 2:0 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:1 (0:1, 3:0, 2:0)
HC Olomouc
Neděle 07.12.2014, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • Tipsport extraliga
    Dnešní utkání bylo vyprodané

Z mé strany to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. U dalších přenosů se s Vámi těším, na počtenou! (17:20:48)

Utkání končí jasným vítězstvím domácího Třince.

Nejlepší hráči zápasu:

Martin Adamský – Roman Rác.

60:00

59:26
    Zápas se chýlí ke konci. Martin Adamský se ještě pokusil o další branku, jeho střelu ale zastavila hostující obrana.

58:58
    Za domácí brankou zůstal ležet Peter Zuzin. Hostující forward už odjel na střídačku, doufejme, že bude v pořádku.

58:58
    Dnešní utkání sleduje 5 200 diváků. Ve WERK ARENĚ je vyprodáno!

58:30
    Devadesát vteřin do konce zápasu. Olomoučtí drží útočnou třetinu, k vážnější šanci se ale zatím nedostali.

57:52
    Oceláři opět chytli střeleckou chuť! Nejprve neuspěl Aron Chmielewski, později se nedokázal prosadit Milan Doudera!
    Daniel RÁKOS - 5:1

56:28
    Třinec právě vstřelil branku!
    Branka nakonec platí! Vošvrda měl velké problémy se střelou Tomáše Linharta od modré. Kotouč hostujícímu brankáři vypadl přímo před DANIELA RÁKOSE, který jej dopravil do sítě! Sudí kontrolovali, zda-li gól nepadl kopnutím, vše je ale v pořádku! Asistence: Tomáš Linhart, Jakub Klepiš. Stav utkání: 5:1.

56:28
    Kotouč skončil po několika dorážkách za Vošvrdovými zády! Rozhodčí ještě jde celou situaci konzultovat u videa!

56:02
    Zato Olomoučtí ještě chtějí něco s nepříznivým stavem udělat. O to se teď pokusil Skrbek, jeho pokus ale zastavila hradba těl před Hrubcem.

55:30
    Oceláři se už nikam neženou, pouze nahazují puky do pásma Olomouce a kontrolují výsledek.

55:05
    Necelých pět minut před koncem třetí třetiny je hra přerušena, kotouč opustil hrací plochu. Buly ve středním pásmu.

54:41
    Ta nakonec dopadá stejně, jako domácí tým. Kotouč se vrací do střední třetiny.

54:17
    Oceláři se dostali s kotoučem do pásma Olomouce, ohrozit hostující branku se jim ale nepovedlo. O to se teď pokusí Mora.

53:20
    Okamžitě po buly z první pálil Pavel Skrbek! Šimon Hrubec měl co dělat, aby jeho ránu vytěsnil mimo tři tyče!

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 21. Orsava, 24. Hrňa (Adamský, Klepiš), 26. Adamský (Hrňa, Polanský), 42. Adamský (Polanský, Roth), 57. Rákos (Linhart, Klepiš) – 12. Matai

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Klesla (C), Roth, Linhart, Trončinský, Doudera M., Galvas, Matyáš – Orsava, Matuš, Hrňa – Adamský, Polanský (A), Dravecký – Rákos, Růžička, Klepiš – Rufer, Žejdl, Chmielewski. Trenér: Jiří Kalous.
    HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Vyrůbalík (A), Majeský, Skrbek, Houdek, Ondrušek (A), Škůrek, Rašner – Cibák, Marosz, Rác – Buc, Patera (C), Matai – Laš, Herman, Zuzin – Rachůnek T., Kucharczyk, Pekr. Trenér: Petr Fiala.

Rozhodčí: Mikula, Šír – Gebauer, Hlavatý