3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HK MVD Balašicha
Úterý 09.09.2014, 18:00 • KV Arena • MHL

To je ode mne pro dnešní večer vše. Přeji příjemný zbytek večera a u další on-line reportaže zase někdy napočtenou. (20:04:16)

Ve třetí třetině se do hry dostali už i hosté. Dokázali srovnat, ale nakonec rozhodl Zadražilův gól dvanáct sekund před koncem.

60:00

59:48
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Tak to je překvapení, energetici to dokázali. MATĚJ ZADRAŽIL z vlastního pásma vyjel ku předu a od modré čáry vystřelil zápěstím. Puk proletěl Kornjakovovi mezi betony a Energie vede 3:2. Asistence: Tomáš Dvořák, Martin Kohout.
    Energie tento duel již v poklidu dohraje

59:27
    Další vhazování!

59:23
    Zdá se, že bez bodu už dnes nikdo neodejde. Vhazuje se před Kornjakovovoem.

59:18
    Ruský celek požádal o oddechový čas.

59:01
    Ani Harkabusův pokus se stavem utkání nepohl a už se zdá, že uvidíme prodlouženou hrací dobu.

58:02
    Dvě minuty do konce třetí třetiny. Za vyrovnaného stavu má na svých holích puk stále ruský mladežnický klub.

57:36
    V útočné třetině teď operuje Balašicha.

56:52
    Energetikům se podařilo zabrat si kus kluziště na straně soupeře, ale z něj se zatím nemohou vymanit.

56:09
    Vhazování se bude opakovat.

56:06
    Za stále vyrovnaného stavu se vhazuje před Kornjakovem.

55:21
    Největší dějiště utkání je teď ve středním pásmu, kde se rozhoduje kdo si puk na další vteřiny přivlastní.

54:19
    Beránek s Osmíkem teď měli skvělou příležitost, ale prvnímu jmenovanému se rozhodující přihrávka nevyvedla.

53:27
    Domácí se snaží vykoumat jak by se dostali na polovinu soupeře, prozatím však marně.

52:31
    Domácí už jsou v pěti a přenesli hru na druhou stranu.

52:16
    Fučík si dokázal poradit s decentní střelou od modré. Vhazuje se před ním.

Daniel Kot

Branky a nahrávky: 18. Molnár (Vrána), 31. Běhal (Táborský), 60. Zadražil (Dvořák, Kohout) – 12. Igumnov (Alexejev, Orlov), 45. Markovin (Jefremov)

HC Energie Karlovy Vary: Fučík (Kuchař) – Běhal, Dvořák, Rothlisberger, Šafář, Kečkeš, Weinhold, Vaněk – Harkabus (A), Zadražil (A), Beránek – Hroch, Táborský (C), Gríger – Kohout, Osmík, Rubeš – Molnár, Vrána, Orság.
    HK MVD Balašicha: Kornjakov (Nikitin) – Lypkaň, Volkov, Zajcev, Grjazev, Jermošenko, Orlov, Sevosťjanov, Mželskij – Bojčuk (A), Igummov (C), Markovin – Alexejev (A), Sidljarov, Jefremov – Petunin, Čitava, Ali-Zadě – Čibirjajev, Čebykin, Nikolajev.

Rozhodčí: Děmura – Hynek, Gerát.