Almaz – K. Vary 3:4 (po pr.)
Almaz Čerepovec
3:4 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pondělí 15.12.2014, 16:30 • Ledový palác města Čerepovce, kapacita 6.064 diváků • MHL

Je tady konec dnešního utkán, ve kterém domácí ještě ke konci třetí třetiny dobře zabojovali a dotáhli zápas do prodloužení, kde ale rozhodl Škop o bodu navíc pro Energii.

Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou! (18:54:04)

64:22
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Tak a hostům se to daří! Velká chyba v rozehrávce domácích, kterou vystihl Matěj Zadražil a poslal přesný pas na LUĎKA ŠKOPA, který přesnou střelou rozhoduje o vítězi dnešního utkání. Asistence: Matěj Zadražil.

62:39
    Karlovarští jsou usazeni v útočném pásmu a jsou to velké nervy.

62:01
    Harkabus byl až příliš rychlý při postupu přes modrou čáru a píská se ofsajd.

61:22
    A hosté mohou rozhodnout. Alexandr Kuzmin (ALC) je vyloučen na dvě minuty za držení.

60:37
    Hosté jsou zatím v prodloužení aktivnější a snaží se urvat alespoň bod navíc, když všechny tři tak smolně ztratili.

60:01

60:00

58:38
    Energie se dokázala ubránit a zápas směřuje do prodloužení.

56:38
    A může být hůř. Štěpán Csamangó (KVA) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za krosček.

54:58
    Almaz Čerepovec právě vstřelil branku! Tak to je obrovská rána pro Energii. Hosté se nedokázali oklepat z druhé branky Almazu a ani ne po minutě přichází vyrovnávací gól v podání ARŤOMA PERŠINA. Asistence: Basil Chabarov.

54:12
    Almaz Čerepovec právě vstřelil branku! VJAČESLAV SKOBELEV využívá přesilovou hru a dává ještě Almazu šanci na srovnání. Domácí hráč bekhendovým blafákem přehodil Kuchařův beton. Asistence: Sergej Kupcov.

53:08
    Michálek (KVA) zbytečně fauloval a oslabuje svůj tým v nejméně vhodnou chvíli.

52:39
    Šapovalov a Osmík se do sebe pustili před domácí brankou a vše končí vyloučením obou hráčů na dvě minuty za hrubost.

52:02
    Daniel Vovčenko (ALC) je dalším vyloučeným. Domácí útočník si odsedí dvě minuty za sekání.

50:46
    Tak to je krása. Energetici vyšachovali domácí obranu a skvěle se dokázal prosadit DAVID GRÍGER. Asistence: Tomáš Harkabus.

50:36
    Dmitrij Šapovalov (ALC) je dnes dalším vyloučeným a šance pro Energii na skórování.

47:58
    Kuchař po další střele Kuzmina přerušuje hru a domácí trenér Mariška si bere oddechový čas.

Daniel Kubelka

David Košinár

Branky a nahrávky: 2. Žicharev (Sacharusov, Chabarov), 55. Skobelev (Kupcov), 55. Peršin (Chabarov) – 23. Harkabus (Zadražil, Šafář), 32. Zadražil, 51. Gríger (Harkabus), 65. Škop (Zadražil)

Almaz Čerepovec: Grigorjev (Kononov) – Krochta, Peršin, Šapovalov, Sacharusov, Krylov, Kuzmin, Kalugin – Kupcov, Vovčenko, Mojsejev – Žicharev, Chabarov, Baranov – Litvinov, Skobelev, Kiseljov – Stěpanov, Loščenko, Leonov – Anikin.
    HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Fučík) – Šimek, Šafář, Michálek, Běhal, Vaněk, Rulík, Kečkeš, Röthlisberger – Harkabus, Zadražil, Gríger – Osmík, Beránek, Škop – Vrána, Rubeš, Csamangó – Orság, Janata.

Rozhodčí: Gofman, Svirgun – Vedernikov, Ornatskij