Bohemians 1905 – Kolín 8:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 2:2 (kon.) | Vlašim – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Č. Budějovice – Žižkov 2:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:0 (1:0)
FK Viktoria Žižkov
Středa 14.01.2015, 14:00 • FK Slavoj Vyšehrad • Tipsport liga
    Fotografie za zápasu Tisport Ligy, v němž Dynamo České Budějovice zvítězilo nad Viktorií Žižkov, přestože tahalo celý zápas za kratší konec. Hráči Žižkova spalovali jednu šanci za druhou a gólu se nakonec nedočkali.

Dynamo bylo jednoznačně produktivnějším týmem, a proto dnes Žižkov porazilo. (15:49:43)

90

85
    Žižkov se ještě snaží vstřelit alespoň kontaktní branku, ale dnes mu evidentně není přáno.

78
    Vyložená příležitost Viktorky, ovšem opět zůstává pouze u šance.

73
    Místo Jiřího Kladrubskýho přišel na hřiště Lukáš Havel.
    Richard KALOD - 2:0

65
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Škoda našel přesným centrem hlavu RICHARDA KALODA a ten bez větších problémů zavěsil!

61
    Súkenník udělal kličku golmanovi, ovšem dostal se do těžkého úhlu a nakonec tak akci ani nezakončil.
    Ladislav Volešák dobře vypálil z volného přímého kopu.

59
    Specialista na přímé volné kopy Volešák trefil pouze připraveného brankáře.

57
    Po zdlouhavé kombinaci zakončil Folprecht, ale pouze protáhl domácího golmana.

46

Hosté jsou sice aktivnějším mužstvem, ale zatím se jim nevede v zakončení, a proto po první půli vede Dynamo.
    Hráči Dynama odcházeli do šaten spokojenější a po prvním poločase vedou v druhém zápase Tipsport ligy nad Viktorií Žižkov zásluhou Michala Škody 1:0.

45
    Roman Lengyen se ocitl v šanci po rohovém kopu Aleše Hanzlíka.

39
    Reiter našel svým centrem přesně nohu Voltra! Ten střelou z prvního doteku nastřelil golmana. Hezká fotbalová akce.

36
    Na rohový kop Hanzlíka si naběhl vysoký Lengyel, který však svojí hlavičkou trefil pouze prostředek branky.