Slavia – Jihlava 4:0 (kon.) | Slovácko – Příbram 2:1 (kon.) | Jablonec – Liberec 1:1 (kon.)
1.FC Slovácko
2:1 (0:1)
FK Příbram
Neděle 16.08.2015, 18:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • Synot liga • 4. kolo

Slovácko nakonec dvěma brankami ve druhém poločase poráží Příbram 2:1. Do druhé půle nastoupilo lepší Slovácko než jej viděli fanoušci v prvním poločase. Nejprve vyrovnal vyrovnal Vlastimil Daníček přesnou střelou k tyči a obrat zápasu dokonal střídající Marián Kovář. Příbram byla po dvou brankách značně opařená a na závěrečný nápor se nezmohla. (19:55:49)

90+3

90+3
    Příbram se do tlaku na konci zápasu vůbec nedostala, a tak Slovácko může slavit zisk tří bodů, jelikož sudí Marek ukončil zápas.

90+2
    Slovácko zkušeně drží míč daleko od své branky. Havlík u rohového praporku bojuje jako lev, nakonec bude brankář Hruška odkopávat od své branky.

90
    Sudí nastavuje tři minuty.

88
    Příbram měla k dispozici standardní situaci, výhodnou pozici však nevyužila ke skórování.

87
    Obě mužstva zároveň vystřídala. Nejprve Příbram vyměnila Martina Suse za Vojtěcha Hadaščoka. Za Filipa Hlúpika nastoupil Tomáš Břečka.

86
    Marián Kovář viděl žlutou kartu za nesportovní chování, když svlékl dres.
    86. Marián KOVÁŘ - 2:1

86
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    MARIÁN KOVÁŘ otáčí stav zápasu ve prospěch Slovácka! Po centru ze standardky na něj zapomněli hostující hráči a domácí záložník prostřelil Hrušku.

86
    Libor Došek byl faulován, ovšem neudržel nervy na uzdě a viděl žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází David Štípek, přichází Jiří Mareš.

84
    Rada vyjel s míčem až před pokutové území a poté balon přihrál Havlíkovi, který mířil na zadní tyč, balon šel vedle konstrukce jen o kousek.

81
    Standardní situaci bude zahrávat Příbram. Pilík nacentroval před branku, vybíhající Heča míč vyboxoval.
    80. Vlastimil DANÍČEK - 1:1

80
    Slovácko se dočkalo vyrovnání! VLASTIMIL DANÍČEK vystřelil ze střední vzdálenosti přesně k tyči, brankář Hruška si na míč sáhl, ale nedokázal ho vytěsnit mimo tři tyče.

78
    Hlúpik vyjel s míčem od postranní čáry, vyměnil si ho s Kovářem, potom vystřelil Reinberk nejprve nastřelil právě Hlúpika a jeho druhá střela skončila nad brankou.

75
    Havlík centroval před branku Příbrami, ta zatím pracuje v defenzivě na jedničku a balon dostala z pokutového území.