FK Dukla Praha
4:0 (2:0)
FK Teplice
Pátek 27.11.2015, 18:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Synot liga • 15. kolo

Je dobojováno. Dukla i díky skvělému výkonu stopera Gorkšse a záložníka Čajiče opět dokázala porazit doma Teplice vysokým výsledkem 4:0. Hosté vážněji hrozili jen v první půli, kdy se v největší šanci ocitl Martin Fillo. Po poločasové přestávce však již ztratili se svým sokem krok. (23:11:47)

90+1

90
    V posledních sekundách se na Beauguelův centr napřahoval Preissler. Obránce Matula na poslední chvíli zachránil Teplice od páté branky.
    89. Kaspars GORKŠS - 4:0

89
    Dukla právě vstřelila branku!
    Ten už je proměněn! Bergerův centr propadl vápnem, kde se nejlépe zorientoval KASPARS Gorksš a vstřelil svoji druhou branku v utkání.

88
    Nakrátko rozehraný roh opět našel Beauguela, který znovu o obránce vybojoval další roh.

87
    Beauguel si narazil s Tetourem a jeho pokus o centr zblokoval Dressler na roh.

86
    Poslední pětiminutovku pozdrží Považancovo ošetřování. Slovenský záložník v souboji o míč zřejmě uklouzl.

86
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází Dominik Preisler.
    84. Jakub Mareš (DUK), Martin Slavík (TEP)

84
    Z velké vzdálenosti se napřáhl Mareš. Slavík však byl pozorný a vyráží nad břevno.

83
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Tomáš Přikryl, přichází Daniel Tetour.

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Štěpán Vachoušek, přichází Tomáš Česlák.

81
    Teplice teď na chvíli převzali iniciativu. Do domácího vápna několikrát centroval Matula, o střelu se pokoušel Krob. Pokus ale neměl gólové parametry.

80
    Beauguel si nedokázal pokrýt balón, o který ho obral teplický Dressler.

78
    Hra zvolnila na tempu. Teplice již na dohánění manka rezignovali. Zbylé minuty se bude dohrávat.

76
    A mohlo to být 4:0. Beauguel podstrčil Přikrylovi, který tentokrát branku netrefil.
    74. Tomáš PŘIKRYL - 3:0

74
    Dukla vede o tři branky. Považanec našel ve vápně volného TOMÁŠE PŘIKRYLA, který svými kličkami položil a následně obstřelil bezmocného Slavíka.

Jakub Janoušek

Branky: 40. Čajić (Milošević), 45. Gorkšs (Mareš), 74. Přikryl, 89. Gorkšs (Berger)

Karty:   23. Jeřábek (DUK), 55. Mareš (DUK), 70. Krmenčík (DUK) – 67. Krob (TEP)

FK Dukla Praha: F. Rada (C) – Jurendić, Jeřábek, Gorkšs, Milošević – Čajić, Považanec, Přikryl (83. Daniel Tetour) – Berger, Krmenčík (71. Beauguel), Mareš (86. Preisler).
    Náhradníci: Chudý – Albiach, Daniel Tetour, Preisler, Kovaľ, Vrzal, Beauguel.

FK Teplice: Slavík – Dressler, Lüftner, Matula, Krob – Hora (72. Kodeš), Breite, Ljevakovič, Vachoušek (C) (82. Česlák), Fillo – Kapolongo (46. Vondrášek).
    Náhradníci: Lipš – Táborský, Hošek, Bratanović, Kodeš, Vondrášek, Česlák.