Teplice – Sparta 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Slavia 0:0 (kon.)
FK Teplice
1:1 (0:1)
AC Sparta Praha
Neděle 01.05.2016, 17:00 • Na Stínadlech, Teplice (kapacita 18 221) • Synot liga • 27. kolo

Teplice nakonec vydolovaly v závěru po krásné trefě Potočného z trestného kopu v 85. minutě cenný bod a zaslouženou remízu 1:1 se Spartou Praha. Pražané se dostali do vedení ve 45. minutě po zásahu Konatého, ale ve druhém poločase měly Teplice navrch a nakonec se jim povedlo vyrovnat. (18:56:16)

90+2

90+1
    Po faulu na Krejčího rozehrává Sparta ze středu hřiště.

90
    Hlavní sudí Jílek nastavuje dvě minuty.

89
    Bičík má v závěru zápasu plné rukavice práce. Druhý teplický gól visel ve vzduchu. Mezitím se sparťanští ultras baví svým způsobem pyrotechnikou a dělobuchy.

88
    Teplice nyní mají jasně navrch a ženou se za vítěznou brankou!
    87. Bičík skvělým zákrokem vychytal Vachouška.

87
    Nivaldo se prosmýkl po pravé straně a nacentroval na Vachouška, jehož dělovku z první vyrazil Bičík. Tohle byla gólovka!

86
    Sektor fanoušků Sparty už hoří, pyrotechnika, světlice, dělobuchy, hasiči mají plno práce!
    85. Roman POTOČNÝ - 1:1

85
    Teplice právě vstřelily branku!
    ROMAN POTOČNÝ se stává hrdinou Teplic! Gól vstřelil už z prvního trestného kopu, ale sudí jej nechal opakovat. Potočný to zvládl ale podruhé a zametl míč k pravé tyči!

83
    Možnost pro Teplice! Po stažení Martina Filla na trávník budou domácí rozehrávat zajímavou standardku!

81
    Z rohu toho Sparta příliš nevytěžila...

80
    Sparta se pokusila o brejk. Dočkal vysunul na hrotu Fataie, který svedl souboj s vracejícím se Horou, nakonec z toho bude roh pro Spartu.

79
    Sparta se už soustředí na ubránění výsledku. Do útoku se už prakticky nedostává.

78
    Trestný kop Hory odhlavičkoval Fatai do bezpečí.

77
    Teplice se pokoušejí o vyrovnání, ale nemohou se dostat do gólové šance. Tento stav zatím Spartě vyhovuje, která kontroluje těsný náskok.
    75. Prudká střela Ljevakoviče skončila nad.