Příbram – Plzeň 4:0 (kon.)
FK Příbram
4:0 (3:0)
FC Viktoria Plzeň
Pátek 11.09.2015, 14:00 • U Litavky, Příbram • Celostátní liga staršího dorostu • 8. kolo

Příbram v dnešním poobědovém duelu porazila Plzeň vysoko 4:0. Hrdinou zápasu se stal Jiří Januška, který už po hodině hry završil hattrick. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (16:13:16)

90

78
    Zápas se dohrává v poklidném tempu, šancí je v posledních minutách jako šafránu.

66
    Příbramské hráče v další akci zastavil pomezní sudí – ofsajd. Domácí jsou dál aktivnějším týmem, Západočeši se stále nemohou vymanit z vlastní poloviny hřiště.

59
    Příbram právě vstřelila branku!
    Středočeši si U Litavky otevřeli střelnici a po hodině hry vedou už 4:0! JIŘÍ JANUŠKA dává svůj třetí gól v zápase – hattrick!

46

45

42
    Hra se vyrovnala, Viktoria začala hrozit alespoň ze standardních situací, nicméně Středočeši stále vedou o tři branky.

33
    Plzeňští se stále nedostávají do žádných šancí, Šedivý ještě nemusel zasahovat.

24
    Máme zaděláno na kanonádu, domácí vedou už o tři góly! KARSTEN AYONG donutil Šampalíka inkasovat potřetí.

15
    Z rohového kopu domácí nic nevytěžili, Šampalík a spol. odvrátili míč do bezpečí.

8
    JIŘÍ JANUŠKA se prosazuje podruhé během pěti minut, domácí mají velmi slibně nakročeno k výhře!

3
    Už po třech minutách vedou domácí 1:0, z penalty se prosadil JIŘÍ JANUŠKA!

1

1.FK Příbram: Šedivý – Břížďala, Růžek, Chaluš, Bouček – Hlavatý, Januška, Květ – Šraj "C", Ayong, Rataj.
    Náhradníci: Jedlička – Jančura, Marčík, Matoušek, Makoš, Bělohlávek

FC Viktoria Plzeň: Šampalík – Teršl "C", Suchý, Pavlík, Hašek, Kopřiva, Pinc, Debellis, Rychnovský, Matějka, Skopový.
    Náhradníci: Luhový – Krušina, Kulhánek, Šifra, Skála, Duchoslav, Havel

Rozhodčí: Petr Glogar – Jakub Doubrava, Lukáš Vosolsobě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.