Hr. Králové – Brno 1:3 (kon.) | Příbram – Liberec 1:0 (kon.) | Dukla Praha – Sparta 0:6 (kon.)
FK Příbram
1:0 (1:0)
FC Slovan Liberec
Pondělí 23.11.2015, 13:00 • Energon Aréna (umělá tráva), Příbram • Juniorská liga • 18. kolo

Liberec po přestávce nadále usiloval o vstřelení vyrovnávací branky, na rozdíl od prvního poločasu byla hra ale velmi vyrovnaná. Jako první mohl udeřit z volného přímého kopu Štěpán Hlinka, brankář Lukáš Hroššo ale jeho střelu konečky prstů dokázal vytáhnout nad břevno, zatímco na opačné straně pálil vzápětí zpoza šestnáctky po skvělé práci Martina Krejčího, který ustál souboj s dvěma protihráči, Milan Kerbr. Jeho pokus ale zamířil pouze do náruče Ondřeje Kočího. Po hodině hry napřáhl zpoza šestnáctky k další střele Daniel Dydowicz a jeho táhlý projektil po odraženém míči zamířil těsně nad. Deset minut před koncem měl prsty v další šanci Slovanu opět Dydowicz, který rozehrál standardní situaci na vzdálenější levou tyč a Jakub Barac vrátil míč hlavou zpět před bránu. Liberec mohl z hranice malého vápna vyrovnat, jenže střela jednoho z hostujících hráčů zamířila pouze do náruče Ondřeje Kočího. Definitivní pojistku v závěru zápasu mohl přidat na vítězství Příbrami Sergo Kurtiašvili, který dostal krásnou přihrávku za obranu a poté se snažil obstřelit vybíhajícího Lukáše Hrošša, jeho střela ale zamířila vedle pravé tyče, a o osudu utkání tak rozhodl jediný gól. Konečný výsledek. 1.FK Příbram 1 FC Slovan Liberec 0. (15:03:34)

90+2

90+2
    Nebývá obvyklé, aby se v Příbrami příliš nastavovalo. Dnes se ale bude hrát minimálně dvě minuty přes čas.

90+1
    Střídající Josef dudek se dostal na pravé straně šestnáctky ke střele, ta ale byla zablokována.

90
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Hušek, přichází Jančura.

90
    Josef Hušek rozehrál z vlastní poloviny hřiště standardní situaci a míč po jeho dlouhém nákopu skončil v zámezí.

89
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Kurtiašvili, přichází Bělohlávek.

89
    Žlutou kartu dostává Šustr (FC Slovan Liberec).

89
    Kapitán Štěpán Hlinka se téměř z poloviny hřiště řítil sám na bránu, jenže neměl potřebnou rychlost a těsně před pokutovým územím ho jeden z hráčů Slovanu Liberce dokázal čistě odzbrojit.
    88. Kurtiašvili se pokusil obstřelit vyběhnuvšího Hrošša, to se mu ovšem nepovedlo.

88
    Sergo Kurtiašvili se pokusil obstřelit vybíhajícího brankáře Lukáše Hrošša, míč z jeho kopačky ale zamířil vedle pravé tyče.

87
    Slovan tentokrát zvolil útok po levém křídle, rohový kop se mu ovšem během pár minut znovu vybojovat nepodařilo.

86
    Liberec se nadechuje k závěrečnému tlaku.

85
    Martin Krejčí napřáhl zpoza šestnáctky ke střele, ta mu ovšem nesedla a hráči domácí Příbrami ji dokázali zablokovat.

84
    Fotbalisté Liberce se po rozehrání rohového kopu k zakončení nedostali a Příbram míč odvrátila do bezpečí.

83
    Slovan Liberec přešel do útoku a na pravém křídle vybojoval rohový kop.

82
    Josef Hušek dal po sobě po delší odmlce znovu vědět, když si z levé strany navedl míč do pokutového území a pravačkou napřáhl k přízemní střele, která byla zablokována.

81
    Na opačné straně mohla vzápětí udeřit Příbram, jenže míč po její střele zpoza šestnáctky zamířil metr nad!
    80. Šance Slovanu po standardní situaci Dydowicze.