Plzeň – Příbram 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Dukla Praha 5:0 (kon.) | Znojmo – Č. Budějovice 0:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (0:0)
FK Příbram
Neděle 29.11.2015, 11:00 • UMT Luční, Plzeň • Juniorská liga • 19. kolo

Z Plzně pro dnešek celý podzim je to všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět někdy na shledanou. (12:52:33)

Je za námi poslední podzimní utkání Juniorské ligy mezi Plzní a Příbramí. Domácí si zásluhou dvou branek Matěje Kyndla připisují výhru nad favoritem utkání zimní přestávku přečkají v klidném středu tabulky s minimální ztrátou na medailové příčky.

90+1

90
    Provod předvedl perfektní průnik do vápna, ale přihrávkou nikoho nenašel.

90
    Domácí budou mít ještě rohový kop,a le s rozehrávkou nespěchají.

89
    Hosté mají autové vhazování ve středu hřiště.

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Matěj Kyndl, přichází Jakub Kulhánek.

88
    Utkání se chýlí ke svému závěru, hosté jsou momentálně u míče na útočné polovině.

87
    Žlutou kartu dostává Martin Boček (FC Viktoria Plzeň, který v posledních minutách podstoupil řadu soubojů v nichž si počínal poměrně drze.

86
    Hosté se teď po odmlce dostali před Plzeňskou branku a po rychlé kombinaci nakonec přišla střela, která však mířila jen do středu branky.

84
    Plzni se nakonec povedlo dostat do zakončení, ale Kočí nadvakrát míč zkrotil.

83
    zajímavé přenesení hry od Rumla, který se pokoušel najít Povoda, ale neuspěl.

80
    Domácí střídání bylo nyní vynucené, u hostů je to naopak sázka na zkušenost v podobě protřelého ligového fotbalisty Ladislava Volešáka.

79
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Petr Eliáš, přichází Ladislav Volešák.

79
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Adam Čihák, přichází Jakub Teršl.

78
    Na trávníku zůstat ležet domácí kapitán Adam Čihák, kterého chytla křeč.

77
    Přetažený centr do šestnáctky nenašel správného adresáta, hosté mohou zaútočit.

76
    Provod povodil u rohového praporku hned tři protihráče a z těžké pozice vybojoval alespoň rohový kop.