Lipt. Mikuláš – Martin 1:4 (kon.) | Olomouc – Poprad 0:0 (zruš.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.)
Litvínov – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 4:3 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:2 (kon.)
Šumperk – Vsetín 1:5 (kon.) | Litoměřice – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:5 (0:1 po s.n.) | Skalica – Piešťany 1:2 (kon.)
Kobra – Klatovy 4:6 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:7 (0:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.)
Opava – Nový Jičín 6:5 (1:0 po s.n.) | Plzeň – K. Vary 3:4 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – HC Slovan 5:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:6 (2:0, 1:4, 0:2)
Mountfield HK
Úterý 11.08.2015, 18:00 • Kalich aréna • Přípravné zápasy

Děkujeme za sledování a přejeme hezký zbytek večera. (20:17:06)

Začátek poslední třetiny začal sérií vyloučení ale oba týmy nijak nepozměnily stav hry. Až v druhé polovině poslední třetiny dokázali hráči Mountfieldu HK vstřelit jejich poslední dvě branky a zajistili si dvougólový náskok až do konce utkání. Utkání skončilo za stavu 3:6.

59:25
    Hradečtí se pokouší jejich náskok ještě zvýšit, ale zatím si Litoměřická obrana s jejich pokusy poradila.

58:35
    Hosté si zahrají jejich možná poslední přesilovou hru. Vyloučen je Jan Berger za sekání. 2 minuty.

58:00
    Do konce utkání zbývají dvě minuty.

56:39
    Hosté hrají s plným počtem hráčů.

56:10
    Hosté likvidují veškeré šance domácích o snížení velkého gólového náskoku.

54:39
    Vyloučen je hráč hradeckých Dietz za hákování. 2 minuty.

53:18
    Hradec právě vstřelil branku!
    Krátce po rozehrání si puk opět našel cestu do litoměřické branky. Autorem je BRIAN IHNACAK. Asistence: Zdeněk Čáp, Jaroslav Bednář.

52:37
    Nekompromisní střelou uklidil puk do brány domácích RUDOLF ČERVENÝ. V plné rychlosti si našel cestu přes litoměřickou obranu a vystřelil do levého horního rohu. Asistence: Tomáš Troliga

50:09
    Ofsajd hostů.

49:18
    Četné šance se vyskytují na obou stranách.

47:49
    Oba týmy hrají s plným počtem hráčů.

47:25
    Hosté mají problém se dostat k puku a musí tak čelit domácím ve svém poli.

46:52
    Icing hostů.

45:49
    Domácí Ondřej Kopta si rovněž jde sednout na trestnou za sekání. 2 minuty.

45:26
    Filip Hronek a Roman Kukumberg si již odpykali svůj trest a Litoměřice budou dále hrát přesilovku 5 na 4.

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 10. Brandejský (Zajan), 19. Doležal (Švagrovský, Krstev), 37. Doležal (Švagrovský, Valášek) – 26. Kudrna (Šimánek), 29. Dej (Kukumberg), 32. Šimánek (Kudrna, Tvrdík), 33. Červený (Hronek), 53. Červený (Troliga), 54. Ihnacak (Čáp, Bednář)

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (od 41. Michajlov) – Plášil, Šulc, Bílek, Krstev, Málek, Piegl, Mikliš, Chmel – Kopta, Kalla, Rousek – Valášek, Švagrovský, Doležal – Krátoška, Racek, Berger – Půlpán, Zajan, Brandejský – Sýkora
    Mountfield HK: Svoboda (Petr) – Vydarený, Pilař, Čáp, Pláněk, Jank, Frühauf, Dietz, Hronek – Kudrna, Šimánek, Knotek – Bednář, Ihnacak, Courchaine – Köhler, Kukumberg, Dej – Troliga, Tvrdík, Červený