Šumperk – Třebíč 4:3 (2:0 po s.n.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Košice – Zvolen 3:2 (2:1 po s.n.)
Martin – Trenčín 5:4 (2:1 po s.n.) | Nitra – Cracovia 8:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 2:3 (0:2 po s.n.)
Mladá Boleslav – Pardubice 3:6 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:1 (kon.) | Jihlava – Slavia 4:3 (2:1 po s.n.)
Třinec – Olomouc 0:2 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 3:2 (kon.) | HC Slovan – Kometa Brno 5:4 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HC Dukla Jihlava
4:3 (3:0, 0:3, 0:0)
HC Slavia Praha
Úterý 04.08.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion • Přípravné zápasy

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava ve druhém přípravném zápase vyhrála nad Slavií Praha 4:3 po nájezdech, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:12:53)

Ve druhém přípravném zápase Dukla opět vítězí, když porazila pražskou Slavii 4:3 na samostatné nájezdy. Sešívaní tak vstoupili do přípravných zápasů porážkou, ale nemusí se za porážku stydět, vždyť v zápase prohrávali již 0:3, a to hned po první třetině. Celé utkání nakonec dospělo do nájezdů, které rozhodnul Marek Prokš.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Autorem rozhodujícího nájezdu je MAREK PROKŠ, který ve třetí sérii trefil prostor nad lapačkou Hyláka.

3. série
    2:1
    Markovič nenašel mezeru mezi betony Hyláka, zápas tak končí výhrou Dukly na samostatné nájezdy.

3. série
    2:1
    Marek Prokš se trefil přesně nad lapačku Hyláka.

2. série
    1:1
    Miroslav Čermák svůj nájezd proměnil suverenní střelou do pravého horního rohu.

2. série
    1:0
    Martin Kohout zkusil také forhend, ale kotouč mu sjel z hole.

1. série
    1:0
    Robinson se snažil Honzíka rozhýbat, ale forhendovou kličkou Honzíka nepřelstil.

1. série
    1:0
    Jakub Flek si před brankou přibrzdil a poté poslal puk mezi betony Hyláka – 1:0.

O vítězi se rozhodne v samostatných nájezdech, začne je Dukla.

Základní hrací doba je u konce. Po první třetině, kterou Dukla vyhrála 3:0, oplatila Slavia v prostřední periodě stejnou mincí. I přes několik slibných šancí na obou stranách ve třetí části gól nepadl.

60:00

59:49
    Slavia bude hrát v závěru třetiny oslabení. Jiří Doležal (SLA) dostává dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 4-6.

59:48
    V útočném pásmu Jihlavy držel ze slávistických hráčů Tomáše Harkabuse a hned poté se za brankou sešívaných strhla pořádná mela.

58:49
    Tvrdá střela Davida Březiny z levého kruhu končí v zástěře Hyláka.

58:38
    Severa se krásně uvolnil a přihrával podél brankoviště na Davida Březinu, kterému puk nepřišel ideálně na hokejku a poslal jej za branku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34
    Slavia Praha si vyžádala oddechový čas.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Flek (Kohout), 14. Skořepa (Kohout, Harkabus), 16. Severa (Kolda), rozh. náj. Prokš – 23. T. Doležal, 29. Punčochář (Robinson, Markovič), 39. Jiránek