Astana – Helsinki 4:3 (kon.) | Karabach – Celtic 0:0 (kon.) | Sparta – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
BATE – Fehérvár 1:0 (kon.) | Basilej – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Partizan Bělehrad – FCSB 4:2 (kon.)
Malmö – Salzburg 3:0 (kon.) | Club Brugge – Panathinaikos 3:0 (kon.) | Plzeň – Maccabi Tel Aviv 0:2 (kon.)
Šachtar – Fenerbahce 3:0 (kon.) | Skënderbeu – Milsami 2:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:2 (0:0)
Maccabi Tel Aviv
Středa 05.08.2015, 20:45 • Doosan Aréna, Plzeň • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

Z Plzně je to pro dnešek všechno. Děkujeme za pozornost a opět někdy u fotbalu ze západu Čech na shledanou. (22:41:51)

Viktoria dnes působila hlavně v první půli nervózním dojmem, ale měla utkání pod kontrolou, ale ve druhé půli hosté dokázali využít dokonale domácích zaváhání a po pokutovém kopu se ujali vedení, které pak dokázali navýšit. Plzeň se pokoušela v závěru ještě dostat utkání alespoň do prodloužení, na to už ale bylo příliš málo času.

V Plzni je dobojováno a smutno. Viktoria dlouho držela naděje na postup do play-off Ligy mistrů, ale v posledních patnácti minutách dvakrát inkasovala, což v součtu znamená vyřazení a účast ve čtvrtém předkole Evropské ligy.

90+4

90+4
    Po rohovém kopu se Hubník k hlavičce nedostal. Juan Pablo drží míč.

90+3
    Ještě jeden roh pro Plzeň.

90+3
    Žlutou kartu dostává Juan Pablo (Maccabi Tel-Aviv FC).

90+2
    Do velké šance se hnal Miha, ale Kozáčik jej vychytal a drží ještě naděje Plzně.

90+1
    Plzni se roh nepovedl podle představ, ale stále je u míče.

90+1
    Na rohový kop Viktorie míří i Matúš Kozáčik.

90
    hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.
    90. Holenda trefil pouze hlavu jednoho z hráčů Tel - Avivu

90
    Rajtoral rozehrál volný přímý kop, který gólman Maccabi jen vyboxoval k Holendovi, ten ale netrefil odkrytou branku.
    Nejšťastnější místo na stadionu

89
    Hosté šetří čas jak to jen jde, naopak Plzeň už ho má opravdu málo.

89
    Na hrací ploše skončil po souboji s Kovaříkem Zahavi, na nohy se mu úplně nechce.

88
    Hořava se snažil získat míč v souboji s Igieborem, ten ho ale dokázal udržet na zádech.

87
    Centr do pokutového území proletěl až na Hubníka, jenže jeho hlavičkový pokus končí mimo. K dalšímu ohrožení pak Viktorii nepustili hostující obránci.

86
    Maccabi se povedlo zastavit domácí kontr jen za cenu faulu.

Jakub Vais

Marek Kratochvíl

Branky: 76. Zahavi (pen.), 83. Zahavi (Ben Haim I)

Karty:   22. Vaněk (PLZ), 75. Limberský (PLZ) – 27. Zahavi (MTA), 50. Itzhaki (MTA), 70. Igiebor (MTA), 90+3. Pablo (MTA)

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Rajtoral, Hubník, Procházka, Limberský (C) – Vaněk, Hořava – Petržela, Kolář, Kovařík – Mahmutović (58. Ďuriš).
    Náhradníci: Bolek – Kopic, Ďuriš, Holenda, Hrošovský, Baránek, Vůch.

Maccabi Tel Aviv: Juan Pablo – Shpungin, Tibi, Ben Haim I, Ben Harush – Alberman, Igiebor – Rikan (65. Vermouth), Itzhaki (73. Miha), Ben Haim II (59. Mitrović) – Zahavi (C).
    Náhradníci: Ohayon – Basat, Miha, Mitrović, Goldberg, Vermouth, García

Rozhodčí: Aranovskij – Vojtjuk, Bekker (všichni Ukrajina)

Diváci: 11 242
    28.07.2015
    Maccabi Tel Aviv - Plzeň 1:2

Branky: 79. Itzhaki (Zahavi) – 17. Mahmutović (Rajtoral), 21. Petržela (Procházka)

Karty:   3. Ben Haim I (MTA), 81. García (MTA) – 74. Hrošovský (PLZ)