Plzeň – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:2 (1:0 po s.n.) | Chomutov – K. Vary 0:2 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 1:6 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 5:3 (kon.)
Piráti Chomutov
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 02.10.2015, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 7. kolo

Pokud prahnete po podrobných statistikách ze zápasu, rozklikněte záložku Zápasové statistiky.

To je z SD ARÉNY pro dnešek vše. Díky za pozornost.

Dávejte pozor na sebe i na ostatní.

Příjemný zbytek večera! (19:51:18)

Karlovarská Energie tak díky skvělému výkonu, podpořenému bezchybnou hvězdou zápasu Závorkou, připisují druhé tříbodové vítězství v sezóně! Na začátku druhé třetiny udeřil poprvé Radek Duda a v poslední minutě přidal druhý zásah do prázdné brány Marce Haščák.

Marcel HAŠČÁK - 0:2

59:35
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energie přidala pojistku do prázdné brány! od mantinelu pod tlaku nahodil puk na bránu MARCEL HAŠČÁK a prázdnou klec neomylně trefil. Asistence: Radek Duda, Tomáš Rachůnek.

59:24
    Duda padl do tvrdé rány Hovorky.

59:16
    Duda obstaral další vyhození přes všechny čáry.

Předchozí oddechový čas byl z iniciativy hostujících trenérů, Růžička si ho vybírá teď.

59:07
    Růžička při prvním střeleckém pokusu zlomil hokejku. Následovalo zakázané uvolnění hostů.

58:57
    Zakázané uvolnění Karlovarských. Růžička si bere oddechový čas a Kopřiva zůstane na střídačce.

58:21
    Rána Červenky nebyla pro hostujícího brankaře problematická.

58:00
    Piráti jsou kompletní a chystají se na závěrečný tlak.

57:48
    Ofsajd Energie. Do konce její přesilovky chybí 12 sekund.

57:04
    Piráti se v oslabení pohodlně brání, ale oči už jim směřují na poslední dvouminutovku.

56:32
    Červenka vyslal dopředu Drtinu a po jeho střele Závorka podržel kotouč.

56:00
    Karlovarská posila Tomáš Bulík byl v individuální akci podražen a dvě minuty si v tu nejnevhodnější chvíli odsedí Lukáš Blaha (CHM)

55:14
    Růžička se po pasu Pospíšila mezi kruhy nestihl včas zorientovat a o kotouč přišel.

54:48
    Přečíslení dva na jednoho a Tomečkovu střelu opět musel likvidovat Miroslav Kopřiva!

53:30
    První formace Pirátů úřaduje v útočné třetině.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 23. Duda (Marosz), 60. Haščák (Duda, Tomáš Rachůnek)

Piráti Chomutov: Kopřiva – Redlihs, Jánošík, Dlapa, Rýgl, Drtina, Kranjc, Blaha, Šidlík – Hřebejk, Dušek, Hovorka – Vondrka (C), Růžička, Červenka – Sklenář, Kämpf, Pospíšil – Tomica, Kaše, Květoň.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka – Sičák, Harant, Gulaši, Tomeček, Bičánek, Dvořák, Weinhold – T. Rachůnek, Marosz, Duda – I. Rachůnek, Haščák, Tomeček – Vachovec, Bulík, Koblasa – Rohan, Zadražil, Gorčík.

Rozhodčí: Fraňo, Horák – Jelínek, Pešek