Liberec – Chomutov 3:2 (po pr.) | K. Vary – Zlín 1:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 2:6 (kon.) | Litvínov – Třinec 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 5:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 04.10.2015, 15:00 • Home Credit Aréna • Tipsport extraliga • 8. kolo

Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u příštího přenosu na shledanou. (17:39:43)

Šelmy ukazují, že v letošní sezóně na jejich ledě bude velmi náročné ukořistit vítězství. Naopak Piráti na svého soupeře nestačili potřetí v řadě.

Utkání končí vítězstvím Tygrů. Ti potřetí za sebou obrátili na domácím ledě nepříznivé skóre, a prodloužili tak svojí neporazitelnost.

Nejlepší hráči utkání:
    Tomáš Pospíšil (CHM) – Petr Vampola (LIB)

Petr JELÍNEK - 3:2

63:22
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hokejová krása v podání Petra Vampoly, ten mohl v dobré pozici vystřelit, ale místo toho nahrál PETRU JELÍNKOVI, který měl úlohu již lehkou. Asistence: Petr Vampola.

63:09
    Birner posunul kotouč Vampolovi, který napřáhl a tvrdě vypálil. Hanuljak připraven.

62:50
    Tygři si vyžádali oddechový čas.

62:50
    Uvidíme početní výhodu šelem. Lukáš Květoň (CHM) inkasuje od sudího menší trest za podražení.

61:25
    Birnerova dělovka od modré čáry byla sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude po levici chomuvského maskovaného muže.

60:34
    Ševcovu ránu z mezikruží dokázal Hanuljak eliminovat.

60:10
    Šelmy zahájily prodloužení lépe, vyhrály vhazování.

60:01

Uvidíme prodloužení. Napínavý zápas základní hrací doba nerozhodla. Po třech minutách nám pomůže rozuzlit zápletku nastavený čas.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:08
    Vitásek zachytil na polovině hřiště letící kotouč a vydal se na útočnou zteč. Tu musel zastavit až hostující gólman.

RR

Branky a nahrávky: 37. Řepík (Birner, Vampola), 47. Vampola (Řepík), 64. Jelínek (Vampola) – 20. Pospíšil (Hřebejk), 22. Pospíšil (Červenka, Vondrka)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Ševc, Vitásek, Derner, Plutnar, Výtisk, Ulrych – Řepík, Vampola, Birner – Bakoš, Bulíř, Radivojevič – Stránský, Jelínek, Krenželok – Jonák, Lakatoš, Špaček
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Strmeň) – Drtina, Jánošík, Dlapa, Rýgl, Tejnor, Šidlík, Blaha, Kranjc – Hřebejk, Dušek, Hovorka – Vondrka, Růžička, Červenka – Tomica, Sklenář, Pospíšil – Květoň, Kaše, Kämpf

Rozhodčí: Šír, Lacina – Lhotský, Svoboda

Diváci: 4 452