Pardubice – Zlín 2:3 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 3:2 (kon.) | Třinec – Liberec 2:3 (po pr.)
Chomutov – Olomouc 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:3 (po pr.)
Piráti Chomutov
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Olomouc
Neděle 15.11.2015, 17:30 • SD ARÉNA, Chomutov • Tipsport extraliga • 19. kolo

Piráti slaví druhé domácí tříbodové vítězství v řadě za sebou. Jistotu jim dal ve třetí třetině Jan Rutta přesilovkou trefou. Dalším důležitým článkem byl brankář Kopřiva, který udržel třetí čisté konto v probíhajícím ročníku.

Tímto se Vámi loučím a při nějakém online přenosu z chomutovské SD ARÉNY se těším na počtenou. (20:10:06)

Hvězdami zápasu jsou vyhlášeni oba brankáři. Za Olomouc Tomáš Vošvrda a za Piráty Miroslav Kopřiva.

59:53
    Po přihrávce přes šířku pásma trefil návrativští David Květoň boční síťku Vošvrdovy brány.

59:47
    Třináct vteřin před koncem přijde ještě jedno vyloučení. Dvě minuty dostává olomoucký Marek Laš.

59:30
    Olomoučtí rozjíždějí zřejmě jeden z posledních útoků.

58:52
    Domácí kapitán Michal Vondrka se dostal za olomouckou obranu, ale svým pokusem trefil pouze břevno Vošvrdovy branky.

58:30
    Piráti nyní zachytávají olomoucké útoky ve středním pásmu.

58:01
    Začali poslední dvě minuty hry ve třetí dvacetiminutovce.

57:50
    Chomutovští ujeli 3 na 1, ale brankáře Vošvrdu vyšachovat nedokázali.

56:55
    Olomoučtí se snaží o zkorigování výsledku. V posledních minutách jsou výrazně aktivnější, avšak Piráty opět drží spolehlivými zákroky brankář Kopřiva.

56:24
    Hovorka našel zadovkou Duška, který ale Vošvrdu nepřekonal.

56:03
    Chomutovští již nyní pouze šetří cenné vteřinky.

55:24
    Puk končí opět v hledišti, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

55:10
    Po Eberleho střele se dostal k dorážce Kafka, ale Kopřiva puk vyrazil, čímž pomáhá svým spoluhráčům.

54:43
    Miroslav Kopřiva nyní efektivním zákrokem zneškodnil pokus Mikúše.

53:58
    Veselý s Kämpfem získávají cenné vteřinky v rohu útočného pásma.

53:24
    Dušek po delším čase osvobozuje pirátskou družinu vyhozením do středního pásma.

52:25
    Jerglův pokus z první nebyl přesný, přesto Olomouc zůstává na dostřel branky Pirátů.